Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasi, aki állandó jelleggel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi, aki állandó jelleggel, rendszeresen az emésztéséről beszél? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Kapcsolat elején vagyunk,számomra az ilyesmi rendkívül lelohasztó,szeretem ilyenkor a hőn szeretett férfit idealizálni.Ő viszont napi rendszerességgel előhozza konkrétan a kaka-témát,pl. ül a wc-n épp(mikor smst ír),ma megírta h fel van puffadva,hogyan törölte ki a fenekét a kórházi ágyban a trombózisa után,rota víruskor hány,f.s,stb.:/ Már kétszer kértem rá h ne beszéljen ezekről,másodszorra nyomatékosabban,de csak nem hagyja abba.Én ezekre nem vagyok kíváncsi!Egyébként jó fej,jóképű,okos,és nagyon szeret engem,én is őt.Ok lenne ez így talán pár évnyi együttlét után,de így...??Törődjek bele,vagy megint kérjem meg h hanyagolja a témát?
2013. febr. 15. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ilyen hülyét se halottam még soha :)

Szerintem ő kicsit agykárosult.

2013. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ilyenre mondod, hogy okos?! Tény, az emésztéssel kepcsolatos dolgokhoz nagyon ért...

Neked kell tudni, hogy le tudod-e vele húzni a hátralévő éveidet... Vagy egyszerűen lehúzod őt a wc-n :)

25L

2013. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kakiszexet akar tőled, és így akar rávezetni


nulla sikerrel

2013. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én inkább a pasit hanyagolnám! Gondold el ha ezt pl egy társaságban hozza fel, ott fogsz elsüllyedni...

Az én volt párom orvosnak készült, hát az okoskodását én kb 1 hónapig bírtam elviselni és jópofizni vele...

Na azóta már boldog párkapcsolatban vagyok egy jóval értelmesebb, okosabb pasival, akivel ajándék minden nap! :)

2013. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy megemészted vagy meneszted, más lehetőség nincs.
2013. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy miért vonzza ennyire a kaksi?
2013. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!