Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segitseteeek! Nagyon parázok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Segitseteeek! Nagyon parázok az első csóktól. Kérlek adjatok valami tanácsot. Mit hogyan kell?

Figyelt kérdés
Még sosem csókolóztam és a barátom mindig azt mondogatja, hogy szeretne megcsókolni, eddig csak azért nem tette meg mert alig voltunk kettesben. Semmit nem tudok hogy hogyan csináljam és tudom hogy ezer ilyen kérdés volt már, át is néztem mindent de ugy érzem nem fog menni :'( És még az lenne a problémám hogy alacsonyabb nálam a fiú... és ezt hogy oldjuk meg?? Kérlek valaki irja le részletesen és kéne valami ötlet a magasságra is !

2013. márc. 10. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Összeér a szátok, bedugod a nyelved a pofájába, aztán vissza, aztán a nyelveddel átlökdösöl némi felöklendezett kajamaradékot, válaszul ő letüsszent. Ez egy tökéletes csók.
2013. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sehogy se megoldani, jön majd minden magától. Lehetőleg persze a nyelved ne mozgasd a szájába mintha étel maradékot keresnél. Alacsonyabb, hogy adsz egy alacsonyabb személynek puszit? Úgyvan, megdőlsz kicsit, úgy fogod megcsókolni is.
2013. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. megöltél:D:D:D:D:D


Amúgy a csók jönni fog magától, élvezd.:D

2013. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#1 : x""DD meghaltam xD a többieknek köszi.. :)
2013. márc. 10. 20:49
 5/11 anonim válasza:
100%
Én is paráztam,aztán csak úgy..jött.És bár sosem csináltam,és soha senki nem mondta,hogy kell,egyszerűen...jött magától.:)) Menni fog.
2013. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
aj hát remélem mert már nagyon szeretném de úgy félek hogy bénázni fogok :/
2013. márc. 10. 20:51
 7/11 anonim válasza:
100%
lehet szégyen de nekem szükségem volt egy kis kezdő löketre...egy kis vodka narancs és nem fogod magad túl görcsölni ezen menni fog magától ne izgulj!:)
2013. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem iszok,de köszi :DD
2013. márc. 10. 21:24
 9/11 anonim válasza:
100%
én se.. de pánikoltam :D
2013. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Majd írj h mi lett.
2013. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!