Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki az első szerelméhez ment hozzá?

Figyelt kérdés
Egy kis történetet is írhattok :)

2013. márc. 10. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátom anyukája. :)

Nem ismerem még a sztorit, de neki ő volt az első szerelme és már 40 éve megvannak. :)

2013. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm igen. Viszont többször voltak külön annó, szoval azért van tapasztalatuk mással és most is elég komoly gondok vannak a házasságukkal. Mégis ahányszor szakítottak mindig újra egymás mellett kötöttek ki.... Én 5 éve vagyok együtt a férjemmel, nem első szerelem de ez nem is baj. Viszont nagyon jó a házasságunk. Szerintem annyiból nem árt a tapasztalat hogy igy tudod meg igazán mire vágysz. Mi fontos egy kapcsolatban és mi nem. Ismerek több nőt még aki az első szerelmének szült és hozzá ment de azok közül egyik sincs már együtt. épp azért mert felnöttek, megváltoztak és ájöttek mégsem ö kell neki. Csaj ebben az a szomorú hogy ott van már 1-2 gyerek aki igy csonka családban nő fel...:(
2013. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 5 éve vagyok együtt az első pasimmal de egyser megcsaltam nem voltunk külön sokáig 1 hónap kb de nagyon összeillünk nincsenek nagy gondok csak akkor veszekedünk ha féltékenyek vagyunk és hülyeségeken de nagyon szeretjük egymást és nem akarunk mással lenni már én úgy képelem vele fogom leélni az életem neki én a 2 komoly kapcsolata vagyok,azt mondta ,mikor újra összejöttünk,hogy nagyon szeret és azon gondolkozott ,hogy elvisz párizsba és ott kéri meg a kezem
2013. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én igen. :) Bár majd pár év múlva lenne érdemes írni, mert még nem rég vagyunk házasok, de eddig minden nagyon jól alakul és nagyon jól megvagyunk, csak tudod, ez majd akkor lesz érdekes, mikor az a lángoló szerelem már nem fog úgy lángolni... De nagyon szeretjük egymást, és az együttélés sem tett keresztbe a kapcsolatunknak. Szerencsés vagyok vele, mert megad nekem mindent, amire szükségem van, és néha a reggeli ágyba hozása is megy... ;)
2013. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!