Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban együtt tud maradni egy első kapcsolat?

Figyelt kérdés

sok nőt férfit látok akik azt írják, hogy ki akarják élni magukat. sokan sokadik kapcsolatukon vannak túl.

mi barátnőmmel nem így gondoljuk és közös életet tervezünk. de vajon képes túl élni a kapcsolat a mai világban?

csak kíváncsisagból kérdezem, én határozottan hiszem hogy igen


19/n 23/f



2013. márc. 10. 08:35
 1/8 ASOT ***** válasza:
Az esély mindenre megvan, aztán ki tudja mit hoz a jövő, de ne azon gondolkozzatok h mik lehetnek majd, hanem hogy most mivan.
2013. márc. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze! Teljesen mindegy, milyen a világ, ez csak rajtatok múlik!
2013. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első kapcsolatok - tapasztalatom szerint - azért nem szoktak működni hosszú távon (tehát 10 évnél hosszabb ideig), mert még mindkét embernek kevés a tapasztalata hozzá, hogy életben tartsa. Az ember követ el olyan hibákat, amit több tapasztalattal, érettebb személyiséggel már nem követ el.


Szerintem a gyakori hiba, hogy mindent elkapkodnak még ilyenkor az emberek. A közös életet, az örökké együttlevést, állandó telefonálgatást... pedig annál értékesebb valami, minél többet vársz rá.

2013. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak,eszméletlenül igaza van.
2013. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem hinném, általában a nő megunja a barátját, vagy csak talál egy jobb pasit, aztán dobja a barátját.

De ez csak az én véleményem, itt a környéken igy szokott lenni.

F

2013. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak elkeseríteni,de még nagyon fiatalok vagytok,biztos,hogy lesz más,aki neked,vagy neki kelleni fog.Vagy "csak" megcsalás lesz benne,és az általában szakítással jár.Én pl 18 évesen kezdtem el járni egy lánnyal(nem az első barátnőm),egy idő után össze is költöztünk,azt hittem örökké velem marad.Hát tévedtem.
2013. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg példát ismerek arra, hogy első kapcsolatok tökéletesen működtek akár örökké. Én is így vagyok a barátommal, és mi is örökké tervezünk, ezért körbekérdeztem, és összeszedtem az ilyen sztorikat. Van egy nyugdíjas pár ismerősöm, akik tizenhúsz évesen ismerkedtek meg a Balatonon, és most ünnepelték a rengetegedik évfordulójukat. Egy barátnőm szülei is együtt vannak már 30 éve, és tökéletesen működik a kapcsolatuk. Itt gyakorin is vannak olyan párok, akik 15 évesen jöttek össze és már 15 éve vannak együtt, és ezek mind első kapcsolatok.


Ellenpéldát is ismerek rengeteget. Korai házasság, gyerek, azután válás, a barátom is ilyen családból származik. De azt hiszem, az ilyen emberek ott követnek el hibát, hogy nem ismerik eléggé a párjukat és nincs meg köztük az a kommunikáció, ami normális kapcsolat kialakításához szükséges. Egyes emberekben több kapcsolat alatt kialakul ez, másoknál sosem, és van, akikben alapvetően megvan a hajlam, hogy vigyázzanak a kapcsolatra. Csak rajtatok múlik.

2013. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rajtatok múlik. Nem kell itt hinni a sok idiótának.
2013. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!