Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen határozott jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen határozott jelei vannak, ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Két kapcsolat után ez az első komolynak mondható dolog. Nem voltam még szerelmes, így nincsen viszonyítási alapom, szóval szeretnélek benneteket kérni, hogy segítsetek.

A saját tapasztalataitok alapján mikor, miből tudtátok, hogy teljesen beleszerettetek a párotokba?

Előre is köszi! (:



2013. márc. 10. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
érezni lehet ;)
2013. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek fokozatai vannak. Egyre nagyobb vonzalom, rá gondolsz és vigyorogsz. Nincs meg a konkrét határ hogy na mostantól vagy az, hanem olyan hogy egyszer csak rádöbbensz hogy nagyon fontos lett.
2013. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor máshogy nézek rá mint a többiekre inden percet vele szeretnék tölteni ha nincs mellettem sokat gondolok rá és hiányzik. Mikor vele vagyok az boldoggá tesz
2013. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy picit több annál, mint hogy hiányzik és vele akarok lenni..

Meg talán ezt mindenki máshogy éli meg..

Nekem a szerelem azt jelenti, hogy amikor vele vagyok, érzem és tudom, hogy mellette biztonságban vagyok. Amikor átölel, akaratlanul is elmosolyodom, és boldognak érzem magam. Minden egyes alkalommal, amikor megcsókol, megszűnik a világ, és nem gondolkozom, csak átélem azt a csodás pillanatot. Amikor lefekszik mellém este, úgy érzem, én vagyok a világ legszerencsésebb embere, hogy Ő mellém fekszik le, és hozzám bújik oda, és nekem ad jó éjt puszit, és engem ölel át álmában. Reggel, amikor felébredek mellette, érzem, hogy jó helyen vagyok.

Minden hihetetlenül tökéletes vele, egymás mondatait egészítjük ki, és ugyanolyan vicceken nevetünk. És, ha a szemébe nézek, látom, hogy ő is úgy érez mint én. Hogy én vagyok neki a legcsodálatosabb dolog, és ennek hangot ad, mert tudja, hogy boldoggá tesz vele.


Nekem ez a szerelem. Saját tapasztalataim alapján mikor és miből tudtam ezt? Nem tudtam, csak jött, mint derült égből a villámcsapás és magával sodort. És nem volt egyetlen percig sem kérdés, hogy szerelmes vagyok-e. A legelső pillanattól az vagyok, és tudom, hogy az is maradok. Mert ilyen még sosem fordult elő velem. De érzem. :)


És én tiszta szívemből kívánom, hogy mindenki találja meg azt az embert, aki ennyire illik hozzá, mint amennyire hozzám az én barátom. :)


22/L

2013. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Most lettem szerelmes,sajnos nagyon kicsi az esélye hogy együtt legyünk,nekem egész nap nagyon dobog a szivem,csak rá gondolok.
2013. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor ha meglátod feláll a cerkád, ha lány vagy akkor meg elázik a bugyid. Ennyi!
2013. júl. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!