Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy fogadnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy fogadnátok, ha a múltatokból egy néhai barát (lány) hirtelen előkerülne, és interneten felvetné, hogy járjunk? (járjatok vele)

Figyelt kérdés
Személyesen is ismerem, évekig 30 m-re laktunk egymástól, de akkoriban neki volt barátja

2013. márc. 12. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Harminc méterre laksz tőle? Majdnem egy házban? És ehhez net kell?


Amúgy mit tennék? Megcsípném magam és kipihenten ébrednék az ágyamban. Felkelnék és kibotorkálnék budira.

2013. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nemet mondanék..
2013. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy ki az és,hogy van-e épp valakim.
2013. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégegyszer... Évekig 30 méterre lakTAM tőle(meg persze ő is tőlem), de akkor nem volt semmi köztünk,csak ismertük egymást,mert akkoriban neki volt egy barátja, aki nagyon más volt, mint én... most már messze lakunk egymástól, de egy városon belül...és felvetette Ő, hogy járjunk... erre hogy reagálnátok, ez a kérdés...
2013. márc. 12. 18:45
 5/12 A kérdező kommentje:
közben én elköltöztem arról a lakótelepről egy családi házas övezetbe...de még mindig ugyanabban a városban vagyunk, egyébként Szombathelyről van szó...
2013. márc. 12. 18:46
 6/12 A kérdező kommentje:
tehát Ő vetette fel a járást,...
2013. márc. 12. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:
én megdugnám őket.
2013. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én most hasonló helyzetben vagyok lányként... Volt egy srác, évekkel ezelőtt találkoztunk. Meg szeretett volna csókolni, de nem engedtem, mert volt barátom. Most pedig én is "felbukkantam" nála, bár mondjuk én nem nyomultam rá ennyire durván. De már nem érdeklem, nem kellek neki, pedig nincs senkije. Úgy volt, hogy találkozunk, de leszar:( Annyira bánom, hogy az exemre pazaroltam az időmet, utólag kár volt:(
2013. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is szombathelyi vagyok! :D

Nem hiszem!

2013. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Baccardi01 ***** válasza:
Én igent mondanék a helyedben. Lehet abból még nagy szerelem is.
2013. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!