Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék sikeres?

Figyelt kérdés

Az a nagy álmom,hogy az ellenkező neműek (is)odáig legyenek értem,sokan szeressenek,jól nézzek ki,jól kezeljem a problémákat,vidám,vonzó ember legyek.Egy szóval irigylésre méltó ember szeretnék lenni.


Tudnátok ebben értelmes módon tanácsot adni?



Köszönöm! :)



2013. márc. 10. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Most hogynézel ki egyáltalán?
2013. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ehhez az életben, karrierben kell sikeresnek lenned. Utána jöhet minden más.
2013. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló:Átlagosan.kicsit sportos,igénytelen a külsőm... :S


2-es válaszoló:Sem az életben sem a karrierben nem vagyok az sajnos...

2013. márc. 10. 23:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor kezd el építeni karrieredet sürgősen,mert enélkül nem lehetsz sikeres,a nőknél meg pláne nem.

Úgyhogy uzsgyi szakmát szerezni kezdj el pénzt keresni,sokat nagyon sokat.Menjél edzeni,heti 4-szer,vegyél jó ruhákat,beszélj 2-3 nyelvet,legyenek céljaid legyél ambiciózus.

2013. márc. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 11. 00:46
 6/9 anonim ***** válasza:
PUA, közben pedig remélhetőleg megváltozik majd a hozzáállásod, és már nem másoknak akarsz majd megfelelni.
2013. márc. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pua egy nagy kakkantás. Nem tudom mely idióta nőknek jön be,de szerintem azok olyanok is. Nézz a videoklinikán Csernus válaszol videókat.Na ott majd rájössz,mi számít igazán.
2013. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor lövésed sincs, mi a PUA valójában (nem a "fizess be 100 ezreket és kapsz három csajozós szöveget"-szintű tanfolyamokat értem PUA alatt).
2013. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Foglalkozz a külsőddel, de ne másoknak, hanem magadnak akarj megfelelni (testedzés, új frizura stb. DE AHOGY TETSZIK ÚGY CSINÁLD)!!! Aztán jönnek majd a dolgok. Nekem az a nagy problémám nem tudok rendesen lányokkal beszélni, beszélgetni. Egyszer csak (mindig) megakad a beszélgetés és kínos csend, nem szerelmes csend. De ez azért megváltozott kb. 2-3 éve :D Egyszer azon kaptam magam, hogy nem szorongok és folyamatosan megy a beszélgetés a lánnyal.

Szóval: idő is változtathat rajta, de szerintem a legfőbb, hogy először magadnak felelj meg!


Irigylésre méltó? Mért szeretnél az lenni, sokszor nem olyan jó az :)

2013. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!