Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem hetek után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem hetek után is kialakulhat, vagy ez már veszett ügy? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátom most pár nap után kijelentette, hogy jófejnek tart, ellehet velem hülyülni, mint nő vonzódik hozzám és nagyon szépnek tart...DE nem szeret és ilyet nem tud nekem mondani...

Kért tőlem 2 hetet, hogy hátha kialakul és addig menjen minden tovább mint eddig(?!) Elég ideg vagyok és nem tudom hogy kezeljem a dolgot. Próbáljak úgy tenni mintha nem is történt volna meg ez a beszélgetés? És reménykedjek, hogy majd puff ő is belém szeret?

ui: Könyörgöm a bunkók inkább gondolják ki amit írnának, és tartsák meg maguknak... így is eléggé lehangolt vagyok!



2013. márc. 13. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet ilyen, nekem is 3 hét után mondta a férjem
2013. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap után még nem is lehet igazán az ember, mert még nem is ismeri a másikat rendesen. Akkor mibe lenne szerelmes? Abba, ahogy kinézel? Vagy abba, amit elképzel rólad? Vagy abba a pár infóba, amit eddig tud rólad? Maximum erősen vonzódhat hozzád, az igazi szerelem szinte mindig idővel alakul ki.
2013. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1.5 honap utan mondta elosszor baratom es en 1 honap utan
2013. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor próbáljak meg ne mindenféle szakításra gondolni, hanem optimistán a jövőbe tekinteni?
2013. márc. 13. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Detto így voltam exemmel, nekem is ilyesmiket mondott 3-4 hét után, hogy bír, meg tökre jó velem, de nem szerelmes. Mi ugyan éveket együtt voltunk, de később sem lett belém szerelmes. Az azért már a legelején kialakul, hogy megfogott-e annyira az illető, hogy beindul ez a belezúgás folyamat. Nem tudom, így érthető-e, de ez a lényeg. Olyan szerintem nincs, hogy 3 hét alatt még nem vagyok egyáltalán szerelmes, aztán hirtelen az leszek, ha addig nem.
2013. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én emlékszem h amikor szerelmes lettem a srácba akibe egyépként most is idő kellett h rá jöjjek és h teljesen kialakuljon. Azóta is csak erősödik :)
2013. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tökre örülök neked! :)

Nekem szerintem nem lesz ilyen szerencsém. Belementem ebbe az alkuba, és azt hittem, hogy változni fognak a dolgok, de cseppet sem erőlködik. Napokig nem keres, és nem olyan lelkes, mint én amikor végre látjuk egymást. Pedig azt hittem, hogy most többet fog velem törődni... hát ez van...

2013. márc. 15. 10:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem jó, azt sajnálom, de általában a kapcsolataidban jó, ha tudod, hogy nem akkor szeret valaki, ha már az elején rögtön kimondja. Én is elég sokáig vártam, mert bár nem gondolom, hogy ez volna a lényeg, de azért csakcsak fontos.

Nekem viszont fontos, hogy őszintén mondjam, ha már mondom, teljes szívemből. És egy kapcsolat elején rajongás van, de az más, mint a szerelem

2013. márc. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szerelem a rajongásból alakul ki, ez így természetes. Ha az elején nincs meg ez a tűkön ülök, hogy láthassam, ha rámír vagy felhív, akkor ugrálok örömömben mint egy kismajom, akkor az nem érik szerelemmé. A te barátod nem hiszem, hogy szerelmes lesz, ha eddig nem kezdett benne kialakulni...
2013. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!