Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes barátságból kialaku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes barátságból kialakulhat szerelem, normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Régóta levelezek, beszélgetek egy sráccal,de csak barátok vagyunk, annak is indult. De bennem megváltozott valami, többet érzek barátságnál. Néha úgy érzem ő is többet érez, aztán pedig, hogy mégsem, csak én képzelem bele. Tudom, hogy kedvel engem, vannak jelek és mondta is. Mindketten nehezen nyitunk mások felé, egyikünk sem kezdeményező típus, tudom, hogy nagyon bátortalan a lányoknál. Félek lépni, mert félek, hogy mégsem akar többet és amúgy sem szereti ha egy lány kezdeményez.

Ti mit tennétek? Van esély, hogy ő is többet érezzen irántam?


2013. jan. 1. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy többet érez nálad, merj lépni.
2013. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kialakulhat. Próbálj célozgatni rá, hogy te többet is szeretnél és hátha lépni fog.
2013. jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De azért találkoztatok is, ugye?
2013. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos még nem találkoztunk. Kb. 100km van köztünk, de megoldható lenne, többször járt már ebben a városban.

Tudom, hogy sokan azt mondják, hogy találkozás nélkül nem igazi az egész, de már annyi mindent tudunk egymásról, rengeteget beszélgetünk és alig van dolog, amiben különböznénk. Vagy túl naiv vagyok?

2013. jan. 1. 13:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, naiv vagy. Nagy tapasztalatom van az internetes ismerkedésben, én is éreztem korábban hasonlót... De tudod, messziről jött ember azt mond, amit akar. És amíg nem ismered rendesen, addig csak az általad elképzelt emberbe vagy "szerelmes", nem belé. Aztán ha szerencséd van, akkor tényleg olyan, mint amilyennek elképzelted. De ha régóta leveleztek, akkor igazán találkozhattatok volna már... nem is beszéltetek erről? Ideje lenne, mert különben kár egymás idejét vesztegetni.
2013. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mivel csak barátságnak indult, így eddig egyikünknek sem volt olyan fontos a találkozás. Társkeresésnél nyilván másképp van. De ha most felhozom, hogy találkozzunk, egyértelmű lesz neki, hogy mit érzek.
2013. jan. 1. 13:58
 7/15 anonim ***** válasza:
nézd meg a 7 mérföldes szerelem c filmet :P
2013. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagy szerelem is kialakulhat ebből, sőt szerintem ha nem szúrjátok el akkor meg is lesz:) Mondd el neki mit érzel.
2013. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Mi neten ismerkedtünk meg. 2év 4hónapja vagyunk együtt:))
2013. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én tapasztaltam hogy jah :P
2013. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!