Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulhat ebből szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat ebből szerelem? Vagy neki a tanulás tényleg ennyire fontos?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval, nagyon aranyos helyes, értelmes. De állandó jelleggel a tanulásról, suliról, hogy épp milyen órái voltak erről beszélünk :D Próbálom terelni a témát, de nem nagyon akar átváltani, illetve ha váltok is, visszavált. Persze, fontos dolog, én is szoktam tanulni, kell is, de miért erről kell csak beszélgetni nem értem.... Szóval engem ez zavar, de alapjába véve bejön a fiú... Úgy érzem, ha már tényleg több lenne köztünk akkor is a tanulás, a suli sokkal fontosabb lenne számára. Vagy lehet hogy csak beképzelem :) Köszönöm aki végigolvasta, és légyszi normális válaszokat írjatok. Köszönöm! 18/L
2012. febr. 16. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor csak más témákról legyél hajlandó beszélni:) lehet attól fél, hogy másról nem tudtok beszélni
2012. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

ha egy fiunák teszik egy lány akkor nem igazán a tanulásról regél ha meg nem teszik akkor mindent csinál csak hogy lerázon.

25/F

2012. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg direkt beszél ilyen semleges témáról. Ha tetszenél neki, akkor beszélne másról is. Lehet, hogy tévedek...
2012. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem értem, mindig Ő írogat nekem. Én is gondoltam erre, hogy nem érdeklem, de akkor miért érdeklődik felőlem???
2012. febr. 16. 15:42
 5/13 anonim válasza:

akkor kérdezd meg Te fiú tetszem vagy sem?

itt minden kiderül majd

2012. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak barátkozni akar. Vagy kérdezz rá. Mert az egy dolog, hogy nem mer kezdeményezni... de, hogy nem is hagyja a témaváltást, az furcsa.
2012. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nah ez egy jókérdés. 3 eset áll fent: 1. egocentrikus és imád saját magáról illetve azokról a dologról beszélni, ami őt foglalkoztatja (jelen esetbe a sulija) 2. baromira nem érdekled őt mint nő, viszont dumálni jó veled, mégha ő traktál téged a tantárgyairól is. 3. ennek a kettőnek az ötvözete.
2012. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:D :D Ezen jót nevettem, de tény hogy van benne igazság
2012. febr. 16. 15:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy egy stréber,


ennyire izgatja a suli?

hát ez gáz -.-

ahelyett,hogy elhívna valahova,vagy ilyesmi, na mind1

2012. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

15:46-os


Örülök, hogy megnevettetelek, (de komolyan írtam XD)

2012. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!