Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudja a barátom, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja a barátom, hogy ennyire nagyon fontos eznekem, De akkor miért csinálja ezt? Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

Azt hiszem nem érzi át, hogy vaksi vagyok, orromtól kb. 15 cmig látok körvonalakat, 14 éve vagyok szemüveges. Folyamatosan romlott. Most meg műszakis szakra járok ahol sokat kell rajzolni, milimétereket.


Meg akartam műttetni a szememet idén nyáron, egyetem előtt, de még nincs meg a teljes összeg.


A barátom folyamatosan bánt kb. 3 hónapja, de egy hónapja intenzívebben. Lelkileg. egyszeruen mar nem birom.

Erre most azt Mondta, hogy akkor fogja elhinni azt, hogy szeretem ha ua. olyan értékben veszek neki ajándékot, mint ő vett nekem Valentin-napra. (Ikea párna-plüss)


Azt követeli tőlem h a szemműtétemre kuporgatott pénzemből (ajándékra apott pénz pl. nagyitól, amibol nem vettem semmit hanem EGY Nagy celra felretettem! erre azt akarja h ebbol fizesdem ki neki ezt. Korabban azt mondta h abbol a penzembol nem vehetek ki soha, semmiert.


Tudja hogy nem akarok megvakulni, meg azt is hogy alig latom a szerepmemet, azaz Őt szemuveg nelkul. De erre ilyet ker tolem. :/


Miért?


Miért szeretem őt? Miért lettem szerelmes?

Miért viselem el (iszonyatosan nehezen majdnem lelki roncs lettem), azt hogy bant, igazsagtalanul es alaptanul vadolGat engem honapok ota. Egyszeruen emellett alaptalanul halalosan feltekeny is.


Soha tobb ev alatt sem sirtam ennyit mint iden. Idegileg teljesen kesz vagyok..azt erzem hogy nem fogom birni, meg hogy pszichologushoz kell hamarosan mennem.

Ahelyett hogy kellemesen beszelgetnenk, felzakklat, vitatkozik velem.

Mar lejarattam magamat sirassal az egyetemen is, tudni krll hogy rejtett ag*essziÓt hozott fel belolem, olyat amirol nem is tudtam hogy letezik nekem.

Ez a mai nap iszonyatosan fajt nekem... :'(

pedig ma,megint azt igerte hogy nem fog engem bantani.


Nem is ertem hogy lehet az hogy valaki bantja a Szerelmet, akivel csaladot tervez mar fiatalon?Nalam a szerelem es a direkt bantas nem fer.ossze.

Ugy erzem amikor bant lelkileg hogy nem is szeret engem.

Mert ha nem lenne a szerelmem es parom, hanem valami ismeros akkor azt hinnem ezek utan hogy utal engem es azert bant ennyire.

Erzekeny vagyok, o is erzekeny, es egymasra fokozottan erzekenyek vagxunk.


Hogy lesz ez jobb? Segitsetek kérlek!



2013. márc. 13. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem látsz el az orrodig sem, ha nem jöttél még rá,hogy dobnod kéne a pasid..
2013. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak még énis bántani, de te iszonyatosan bután viselkedsz. Azonnal szakítanod kellene vele.
2013. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Erre most azt Mondta, hogy akkor fogja elhinni azt, hogy szeretem ha ua. olyan értékben veszek neki ajándékot, mint ő vett nekem Valentin-napra." tiszta gyerekes a pasid.. jézus...

hagyd ott! én ezt tanácsolom. ha már most elkezdi, akkor mi lesz később? habár nem lehet tudni, hogy mi hozta ki ezt belőle, te nem mentél neki valami hasonló hülyeséggel?

azt amúgy nem értem, hogy ha pénzt gyűjtesz, akkor miért nem beszéled meg a pároddal, hogy most inkább ne legyen ajándékozás?

2013. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez egy érzéketlen szadista fa.s.z dobd ki a fenébe gyűjts tovább a szemedre tanulj,hidd el jönni fog egy értelmes érzelmes srác!!!!!!!!
2013. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Már boccs de te vagy a buta hogy ezek után még kell neked!Örökké bánt téged akkor mit tudsz benne szeretni?Szakíts vele és oda ne merd adni ennek a p*csnek az összegyűjtött pénzed!Az ilyen menjen a fenébe!!!!!
2013. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasi nem ér semmit. Az idődet és energiádat pazarolod rá. Rettenetesen gyerekes, az ilyennel nem lehet hosszú távra tervezni én azt mondom. Megnevelni meg egyszerűen lehetetlen.

Mond meg neki, hogy magaddal, a saját boldogulásoddal szeretnél most foglalkozni. De tedd is azt. Akármit mond, te tartsd magad az elképzeléseidhez.

Sok sikert! :)

2013. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
sok analfabéta , nem tudjátok mit beszéltek, igenis lehet adni sok esélyt annak akit szeretünk, én is adtam egy csomót a pasimnak és már 2 éve együtt vagyunk pedig az elején terrorizált sokat engem, na pussz
2013. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vagy a műtétig legalább maradj távol tőle, és próbáld meg eladni az ajándékát.
2013. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mutasd neki ki hogy mennyire szereted, áldozz,, hidd el akarja érezni h mennyire fontos neked, probáld ki ezt és meglátod egy balhé sem lesz!
2013. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
KEDVES 7/8 AZ ANALFABÉTA TE VAGY!AZÉRT MERT NEKED LÁTSZÓLAG A SOKADIK ESÉLY ADÁSA UTÁN ÚGY NÉZ KI HOGY ÖSSZE JÖTT AZ NEM AZT JELENTI HOGY MINDENKINEK SIKERÜL!A NAGY TÖBBSÉG AZ ILYEN SOKADIK ESÉLYADÁST TÖVIG MEGSZÓPJA!
2013. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!