Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a volt barátom nem vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt barátom nem vesz olyan ajándékot nekem, mint az exének, akkor nem is vagyok olyan fontos számára?

Figyelt kérdés

Előre kikötöm: nagyon jól tudom, hogy a kérdésem hülyeség, agxilag abszolút felfogom, azt se tudom, hogy juthat ilyen az eszembe, de mégis, itt bujkál bennem ez a butaság.


A lényeg, hogy 2 hét múlva lesz a születésnapom.Teljesen véletlenúl tudom, hogy a párom anno egy tortát meg egy hatalmas rózsacsojrot vett a volt barátnőjének. Most egy ideje az a buta gondolat kísért, higyha én csak pl 1 szál rózsát kapok, azt jelentené, hogy az én örömömmel kevésbé foglalkozik? Higy nem fontos ugyanannyira neki, hhigy fáradjon érte, hamarabb letudja? Nem tervez olyan izgalommal?


Ismétlem, tudom, higy butasàg, de bem hagy nyugodni


2012. okt. 16. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:

mámmámijjá hát éz lénni borzálmás kátásztrófá!!!! Séégííítséééééééég meneküljüüünk!

Nyugodj még ámúgy nincs ézzél problémá há ván akkor párocskásat megkínozzunk!

2012. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

várj, ha a volt barátod, akkor te is az exe vagy. Lehet, hogy a másik csajon nem tette túl magát, és ha csak tudat alatt is, reménykedik benne hogy újra összejönnek. Te pedig -bár ez kellemetlenül hangzik- lehet csak egy pótlék voltál neki, és nem voltak irántad mély érzései.

Amúgy szerintem ne keríts neki nagy feneket. Ha a másik csajjal még mindig jobban törődik, akkor inkább örülj neki hogy már te nem vagy képben.

2012. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, az mostani barátom, elírtam.
2012. okt. 16. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy kevesebb a pénze. á nem, az túl egyszerű. fuck logic.
2012. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy neked is kitalál valamit, de az is lehet, hogy a csaj elmondta előtte, hogy ilyen tortát szeretne, mert még nem kóstolta, és nem egy szeletet, hanem egy egészet kapott. De az is befolyásolhatja, hogy az ember hogy áll anyagilag, ha több pénzem van nagyobb ajándékot veszek. De az is előfordulhat, hogy az előző nem örült eléggé és ezért nem próbálja meg újra, vagy esetleg utólag már úgy érzi túllőtt a célon. Vagy amikor az ő szülinapja volt, ő is hasonló ajándékot kapott a csajtól. Nem csak a szeretet mértéke befolyásolja az ajándékozást.
2012. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Segítek neked! Mit csináljunk vele? kinyírjuk?? vagy megkínozzuk?
2012. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És mi lesz, ha semmit sem kapsz, mert véletlenül elfelejti?
2012. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hm...hát én évfordulóval vagyok így.... a barátom volt nője kapott egy csokor rózsát, én semmit! :) mondjuk én nem foglalkoztam ezzel! :)
2012. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az ironikus válaszokat kihagytam voln. Elmondtam, hogy én értem agyilag, hogy butaságon gondolkodom, de azért ott a kétely. Nem lenézést kértem, csak megerősítést, hogy feleslegesen parázok.


Akik értelmesen válaszoltak, azoknak köszi :)

2012. okt. 16. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:

de hát nem is tudod előre, hogy mit vesz, te meg ezen hisztizel? annyira irigyellek, hogy nincs semmi bajod az életben és gyártod magadnak a problémákat... adjak 1-2-t?

és sajnálom a barátod, hogy ilyen számító barátnője van. örülnél neki, hogy gondol rád és figyelmes... te meg azt lesed, hogy vajon nagyobb és gigantikusabb lesz -e mint amit az exének vett. hú de utálom az ilyen kis szutyok nőket, az ilyenek miatt tartják libának a pasik a csajokat...:/

2012. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!