Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek legjobb haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek legjobb haverom nyomul a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Látszik rajta h tetszik neki,meg be is vallotta...de hiába szóltam neki egyszer ugyan úgy csinálja...már olyat is írt neki,hogy szereti...meg rosszkislány meg hasonló... mit tegyek?

2013. márc. 14. 22:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked legjobb haver...? Elég szomorú.
2013. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Beszélj a csajjal. Tudd meg, hogy mi a véleménye a haverodról. Ha neki nem jön be a srác, nem biztatja, lerázza őt, akkor a barátod fejre is állhat, nem ér célt. :)
2013. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Úgy értem h eddig úgy volt h ő a legjobb...
2013. márc. 14. 22:25
 4/21 anonim ***** válasza:
egyszer barátnőd jelenlétében húzd le a sliccét. bármit kérdez, te azzal kontrázhatsz, hogy "na és ő miért csinálja azt amit?"
2013. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
verd pofán.
2013. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Lehetne mondani hogy üsd le de...ha a csajod félrelép vele akkor jobb is hogy vége lesz a kapcsolatnak


De könnyű ezt mondani,mivel szereted...ezért a leütést fogod választani

2013. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Először beszélgess el a barátnőddel erről. Majd a sráccal. Ha nem kopik le, akkor meg küld el a francba. Ha az se használ, akkor verd meg.
2013. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már beszéltem barátnőmmel erről azt mondta h bízzak benne mert szeret! Voltak fura kérdései is havernak a csajhoz pl: Ha én nem lennék lenne esélye! És nem rázta le bnőm csak azt mondta h nem tudja mi lenne akkor! Már most így gyerekesen azt mondtam bnőmnek ha szóba áll vele akkor addig engem hagyjon...
2013. márc. 14. 22:32
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha én nem lennék lenne e esélye?*
2013. márc. 14. 22:33
 10/21 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy megbízol a csajban, és nem piszkálod, hiszen ő nem csinált semmi rosszat, ne őt büntesd. A havernak meg flegmán, magabiztosan belemosolyognák a nagy arcába..
2013. márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!