Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok birtokolni akar, hogyan szakítanátok vele úgy, hogy barátok maradjatok?

Figyelt kérdés
28éves lány vagyok,a barátom 31 éves sajnos azt vettem észre 3 év járás után hogy magához akar láncolni,birtokolni akar,a családomtól a barátnőimtől mindenkire féltékeny,megvan húzatva amikor velük vagyok egy rövid időre és nem pedig vele..pedig én nagyon sok időt szánok a páromra,nem lehet oka panaszra.Ő összeakar velem költözni de én nem hagyhatom el a családom még,mert van egy beteg öcsém aki 18 éves és őt ápolom szegény skizofrén és Anyánk meghalt úgyhogy segítenem kell itthon.:(Idővel persze elköltözni akarok majd itthonról de majd 30 évesen,és ráadásul mióta a párom ilyen bunkó,féltékeny és agreszív lett sajnos már nem szeretem őt annyira:(Mit tegyek,nem egyezik bele a szakításba,de közbe a szülei is utálnak engem,de ő fél engem elhagyni mert annyira birtokolni akar,fenyegetőzik is hogy ha elhagyom megveri a családom meg hasonlókat mond.Nem hinném,hogy megtenné de azért nem tenném kockára,néha egyébként jó fej szeretget meg ilyenek de ha nálam kell lennie akkor nincs kedve jönni,utálja a családomat.szerintem fél hogy nem lesz másik nője mert a családja mindenkit elüldöz. :(:(:(Azért fontos számomra hogy barátok maradjunk mert kedvelem őt,de már csak mint barátot,meg sok mindenbe segített nekem és nem szeretném ha azt hinné kihasználtam őt.Én szívem szerint még keresnék is neki egy nőt,hogy boldog legyen,de nem tudom hogyan tegyem.
2011. dec. 15. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:

inkább örülnél,hogy 28 éves létedre még belemegy az ilyen járásos dologba.

türelmes gyerek.

nekem is van skizofrén barátom és tudom,hogy nem könnyű vele.

ha végképp el akarod üldözni a srácot és vénlánykodni akarsz,akkor mond el neki,hogy a skizofrénia örökletes,ami nem is lenne hazugság és e miatt nem akarsz gyereket soha.

2011. dec. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt elfogyott a türelme, ez érthető. Én kidobnálak emiatt a helyében.

Viszont erre nem megoldás a birtoklás. Emiatt a helyedben kidobnám őt.

Szóval mi itt a kérdés?

Ki-ki menjen jobbra és balra, nem vagytok egymáshoz valók.

Hagyjátok békén egymást.

2011. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,teljesen igazatok van nem vagyunk egymáshoz valók és ezt meg kell értetnem vele.
2011. dec. 20. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!