Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek igy? Vagy egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leah^^ kérdése:

Miért érzek igy? Vagy egyáltalán hogy érzek? :' (

Figyelt kérdés
Két hétig jártam egy sráccal, aztán szakítottunk és most újra összejöttünk. De valami nincs rendben. Keresem a kifogásokat, hogy miért ne hívjon fel vagy hogy miért ne jöjjön át... Pedig szeretem, hihetetlenül cukinak tartom meg minden... Már az a szakítás se viselt meg annyira pedig nehezen viselem az ilyet, mert sokat csalódtam már. Az jár a fejemben, hogy igy is olyan mint ha csak haverok lennénk, akkor lehet hogy az lenne a legjobb... de amikor azt mondtam neki is meg szakítani akartam akkor valamiért nem tudtam megtenni!! O.o Még én kezdtem el sírni hogy nem akarok szakítani... pedig közbe meg... kerülöm meg nem akarom hogy felhívjon és azt is tudom hogy az első pasimnál én lettem volna a legboldogabb ember ha át akart volna jönni!! :O Nem tudom mi van velem, szeretem és nem tudok szakítani mikor megpróbálom, de mégsem akarom hogy hivjon és nem akarom hogy átjöjjön. Segitsetek hogy miért érzek igy vagy hogy mit csináljak :'(

2013. márc. 17. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nőjj fel lányom:D én meg ezt érzem
2013. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezzel nem megyek sokra xDD de kösz xD
2013. márc. 17. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Telejsen ambivalens érzelmek. Egymásnak ellent mondanak. Én ugyanilyen vagyok de még én se jöttem rá mitől van. Hol szeretem, hol meg idegesit. Szeszélyesek vagyunk szerintem.
2013. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem az igazi. Nem szereted eléggé. Az idő megoldja hidd el. A mérleg nyelve billenni fog valamerre. Addig pedig sodródj az árral.
2013. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
naigen! ez már válasz!! köszönöm :DD az a baj hogy nem tudok "sordódni az árral" mert ez igy nem jo hogy szegény mindig át akar jönni meg talizni akar én meg mindig lemondom valamiért.. :( és ezt elmondtam neki is és majdnem szakitottunk de mikor azt kellett volna mondanom hogy akkor ez igy nem fog működni..akkor nem tudtam megtenni és azt mondtam hogy szeretem és nem akarom elvesziteni..
2013. márc. 17. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj. Csak próbáld meg, hogy nem mondod le a találkozóitokat. Felveszed a telefont, ha hív, és csak egyszer engedd meg, hogy átmenjen hozzád.

Az a baj, hogy (amint mondtad) csalódtál egy párszor, és félsz, hogy megint az lesz, ha közel kerülsz hozzá. Csak engedd neki, hogy szeressen, és nem lesz semmi baj. Győzd le az akaratodat, hidd el, belejössz. (Csakis tapasztalat)

2013. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így értettem, hogy "sodródj az árral". Ne mondj nemet neki. Inkább mosolyogj, próbáld meg magadra erőltetni a találkozásokat, a telefonálást. Én is ezt csináltam mert nem akartam megbántani aztán egyre könnyebb lett és a végén már nemhogy nem volt teher hanem kezdett hiányozni ha nem hívott, vagy nem jött. Még akár ez is kisülhet belőle :)
2013. márc. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!