Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez, ha így érzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, ha így érzek? Ennek van valamilyen diagnózisa? Hogyan kezeljem ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok és állandóan meg akarok szeretgetni valakit.Kéne nekem egy lelki társ,vagy egy partner igazából nem tudom a kettőt külön választani már az is mindegy,h fiú-e vagy lány eddig nem így volt és nem is volt még nagyon párkapcsolatom...A lényeg,h a személyisége közel álljon,külsőre tetszen,ragaszkodjon hozzám és teljesen rá tudjak "tapadni",állandóan vele legyek együtt,szinte mindent együtt csináljunk.

Sajnos nincs ilyen ember egyáltalán a környezetemben és esélyem sincs jelenleg ilyet találni így nem tom mit tegyek...

Tanácsot várnék,NEM szeretnék ismerkedni...


Köszönöm! :)



2013. márc. 15. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Megköszönném a válaszokat.
2013. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a diagnózisa a személyiség hiánya.

Nem társ kellene neked, hanem életcél.

2013. márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kezdesnek inkabb egy macskat, vagy egy aranyhorcsogot szerezz, azt is lehet szeretgetni.

Ha ilyen pioca modra akarsz valakire ratapadni, annak nem lesz jo vege.

2013. márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Diagnózis: Depedens maszlag.
2013. márc. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti:Mi az,h személyiség hiánya???


Utolsó:Igazán kedves vagy,h "pióca" féle tapadásról írsz.Nyilván hagynám a másikat,h legyen élete és nem uralnám le csupán állandóan ölelgetném és sok időt szeretnék vele lenni.

A kis álaton már gondolkodtam és lehet meg is tudom beszélni az itthoniakkal.. :)

2013. márc. 15. 00:43
 6/11 anonim ***** válasza:

"Utolsó elötti:Mi az,h személyiség hiánya??? "


Személyiséggel nem rendelkező tárgy, vagy személy.

Illetve ha nem rendelkezik személyiséggel, akkor inkább csak tárgy

2013. márc. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja akk szerinted csak egy tárgy vagyok?? :O
2013. márc. 15. 01:13
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Energiavámpír
2013. márc. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az első monadtodra inkább nem regalnék...


Amúgy pedig köszi,h leírtad...

2013. márc. 15. 01:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen embert magad köré/mellé nehezebb találni,mint egy társat.Milyen a személyiséged,és milyen legyen külsőre a lelki társ?
2013. márc. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!