Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagyon jó fiú barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó fiú barátom. Hogyan adhatnám a tudtára, hogy többet érzek iránta? (nem szeretném neki elmondani, legjobb lenne ha ő jönne rá)

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy lány vagy?
2013. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lány :D
2013. márc. 14. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

"nem szeretném neki elmondani, legjobb lenne ha ő jönne rá"

Az összes probléma és félreértés ebből a gondolatból születik utólag.Ha azt akarod,hogy tudja, akkor mondd meg neki, vagy írj egy levelet.

2013. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ölelgesd, adj az arcára puszit, majdcsak leesik neki!
2013. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
épp ez a baj, hogy régóta ilyen "ölelgetős" a kapcsolatunk, nagyon jó barátok vagyunk kisgyermek korunk óta
2013. márc. 14. 22:41
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. márc. 14. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Neeee könyörgöm ne tedd! Ez nem egy jó dolog! 22 éves lány vagyok két ilyen fiúbarátom volt... Az egyik tőlem akart valamit, a másiktól meg én akartam! Higgy nekem, jobb ha erősen kivered a fejedből a dolgot, csak te szívsz!
2013. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki szemtől szembe! Nincs választásod. Ha elmondod neki nagy eséllyel megromlik a barátságotok(ha akarod üzenetben kifejtem miért),kis eséllyel belemegy mert Ő is többet érez. Ha nem mondod el neki, akkor meg eleve szar helyzetben vagy mivel Téged ez belül gyötörni fog.
2013. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!