Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudok szerezni magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok szerezni magamnak gazdag lányt? Mennyi az esély rá?

Figyelt kérdés
Munka nélkül vagyok, nincs pénzem, ezért jó lenne egy gazdag nő, ha nőknek sikerül sokszor gazdag palit találni, akkor nekünk férfiaknak miért ne lehetne?
2013. márc. 17. 15:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%

Előbb a valószínűsége hogy munkahelyet keress mint hogy egy gazdag nőt kifogj.:D Az élet már csak ilyen..

17f

2013. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam mondani,hogy jó lenne egy milliárdos nimfó,de azért ne már...
2013. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Miért? Nők megtehetik ezt akkor mi is?

Jó lenne valami nő, aki eltartana engem.

2013. márc. 17. 15:05
 4/29 anonim ***** válasza:
A gazdag nők a méggazdagabb palikat keresik. De talán van esélyed egy 50-60-70 év körülire, akik direkt a zsenge husira utaznak, de nem tudom, lehet inkább lapátolnék szart, mint egy ilyen nőt kinyalni...
2013. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem az exem vagy ugye?? Meg mondtam már egyszer, hogy esélyed nincs!! Ahhoz le is kell tenni az asztalra elég sok mindent.
2013. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Pont azon agyaltam, hogy kéne valaki, aki főz, mos, takarít, amíg dolgozom, minden nap kinyalja a lakást és utána engem is.
2013. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Anyámnak volt egy ismerőse akinek egy roma csaj apja egy vajda fel ajánlotta ha elveszi a lányát, gazdag lehet.

De a foszer nem kért belőle, inkább megmard bolti eladónak.


Ezt most csak így írom :)

2013. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
Kevés vagy mint hóemberben a vérkeringés...
2013. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én tuti nem tartanék el soha egy faszit sem, ez elég csicska dolog. Tényleg max ilyen öregedő nőt találhatsz, aki vágyik a friss kemény ropogós pélóra, de fiatalt nem hiszem.
2013. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Max ha fiú prosti vagy. Egyébként nagyjából esélytelen. Soha nem tartanék el egy pasit, mert ha nem tudja magát eltartani akkor szerintem éltképtelen. Azok a csajok akiket kitart a pasijuk általában nagyon fiatalok, és nagyon jól néznek ki. Úgy gondolod te is ilyen vagy pasiban?

Egyébként sok szerencsét:-)

2013. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!