Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tönkretehetem a kapcsolatát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehetem a kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Az exemnek több mint egy éve van egy kapcsolata, én azóta nem sűrűn álltam vele szóba, de ő sokszor keresett ez idő alatt is. Nemrégiben tisztáztuk a dolgainkat, mikor is elmondta, hogy még mindig szeret, ugyan úgy szerelmes belém, és én is érzek még iránta. Azóta napi szinten tartjuk a kapcsolatot. Nincs jogom kérni, hogy visszajöjjön, de azt szeretném. Viszont erre rámehet a kapcsolata, mit tegyek?

2013. márc. 18. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgyis téged szeret,akkor annak már úgy sincs sok jövője.
2013. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Rámehet neki, de ha téged szeret, akkor téged szeret!


Beszéljétek meg!

2013. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1,2! igaza van

eleve visszamegy Hozzád, beszéltetek is Téged szeret, hát rendezni kéne, zárja le a másikat

viszont egyet ne felejts el, valamiért szakítottatok, tehát ritka hogy sikerüljön másodszorra N

2013. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az exed elég nagy bunkó volt már ne haragudj. Miért kezd kapcsolatot ha még téged szeret?
2013. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta szereti azt a lányt, boldog is. De a szerelme még mindig én vagyok. Viszont felépített egy új életet, amit nem akar feladni... Azt hajtja, hogy már késő.
2013. márc. 18. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a leghelyesebb, ha nem tartanád vele a kapcsolatot. Ne tedd tönkre a kapcsolatukat.
2013. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most is ő keresett és jött el hozzám, nem hagyja, hogy eltűnjek megint, viszont tudom, hogy így senkinek nem jó, ha beszélgetünk, mert ez mindenképpen több mint barátság. Ráadásul, csak rajtam múlt, hogy nem feküdtünk le egymással... Ezek után nem értem, mi értelme annak a kapcsolatnak?
2013. márc. 18. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ő kapcsolata két emberről szól. Ott van az is, aki megszerette, és nem tud gondolom az egészről.
2013. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ures duma boldog de szivessen kurogatna az exet aha ertem.

Ne higy neki csak egy konnyu szexet akar az exel veled ennyi a tobbi suket duma.

2013. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi akadálya van egyáltalán, hogy veled legyen? Ha téged szeret, vállalja fel és döntsön, úgy lenne fair mindenkivel szemben. Ja, hogy gyáva hozzá, mert egyszer már befuccsolt a kapcsolat? Akkor légy te az okosabb, zárd le, és keress olyat, aki felvállal.
2013. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!