Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem szeretem, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem, mit tegyek? Tudom, hogy imád és mindent megtesz értem, de nem vagyok szerelmes.

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki szerelmes belém. Imád, és érzem is. Mindenre képes értem. Ha kell ölel, ha kell veszekszik velem. Ha akarom szeretget, ha kérem békénhagy. Figyel rám, minden apróságomaat megjegyzi és úgy tart tökéletesnek, ahogy vagyok. Folyton dicsér, virágot ad, rengetegszer hülyéskedik velem, és szeretem, de nem vagyok szerelmes. Nem merek neki nemet mondani, tudom, hogy ő velem nagyon boldog, és nekem is jó vele, csak az a lángoló szerelem nincs bennem. :(

2013. márc. 19. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Áltathatod sokáig, de minél később mondod el neki, annál sz×rabb lesz mindkettőtöknek.
2013. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nagyon rossz lenne ha nenet mondanál,de gondolj bele,ha te lennél teljesen oda egy fiúért,hogy esne,ha csak sajnálatból lenne veled? Jobb az őszinteség,akármilyen nehéz is.:)
2013. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Kár, hogy így elrontotta. Magamról ios tudom, hogyha egy pasi lehozza a csillagokat is az égről az unalmas.. Nem szabad mindennek tökéletesnek lennie. Nem hiszem, hogy magát adná, mert akkor biztos nem lenne minden ilyen tökéletes. Hogy érted, hogyha kell, akkor veszekszik veled? :D Akkor vannak kisebb összekapások?
2013. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is légy őszinte. Talán ő sem várja el, hogy szerelmes légy, de ha mégis, a kedvessége csak eggyel több ok, hogy ne használd ki.
2013. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2013. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Olyan igazi nagypofájú csaj vagyk, aki igényli a vitákat :D Vele meg lehet.... :) Szoktunk összekapni, igen. Szeretem, nagyon és hiányozna, csak valahogy mégse az igazi. Megbecsül, mert ő ilyen... Régimódian nevelték, így udvarol(t) stb.

Féltem, mert szeretem és nélküle nem tudom elképzelni magam. Nem akarok vele szakítani... A kérdés az lenne, hogy a szerelem kialakulhat-e?

2013. márc. 19. 15:03
 7/20 anonim ***** válasza:
Ezért kérdeztem, hogy mióta vagytok együtt? 1-2 hónapja, akkor simán, 1 éve, akkor már nem annyira :D
2013. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát mondom, tavaly május óta ismerem, de együtt nem túl régóta vagyunk :) Nagyon frissek vagyunk :)
2013. márc. 19. 15:12
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Értem :D Valamilyen szinten mindenki igényli a vitákat, csak furán írtad le :D Igen kellenek veszekedések, mert ha nagyon egyetértetek mindenben az már gyanús. Lehet, hogy az vagy, csak még te sem tudod :D Amúgyis olyan buta szó ez a szerelem, megfogalmazhatatlan. Ha szkaítanál vele, valószínűleg nagyon megbánnad, és utána döbbenél rá, hogy az voltál. Várj még.
2013. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Az utolsónak nagyon nagyon köszönöm! :)

Mi olyanok vagyunk, hogy egyik pillanatban imádjuk egymást, aztá összeveszünk, morgunk és végül 'szeretlek, édes' :)

2013. márc. 19. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!