Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? PLS HELP

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? PLS HELP

Figyelt kérdés
Van egy pasim aki 16 éves igazi menő csávó ha (egyátalán) haza ér facebookul 5-6 haver(nő)jével, én viszont 'kockásabb' vagyok leülők gép elé a Walking Dead-del, az MW3-al VAGY CoD-dal (stb..) játszok. Szép vagyok és tom h nem akar elhagyni de csak azért szeret mert szép vok és nőies. Keresnem kéne vkit aki nem csak azért szeret? Vagy az nem normális h én vok a 'kockább' a kapcsolatban?

2013. márc. 22. 16:40
 1/10 lac1434 ***** válasza:
100%

16 éves menő csávó :DDDDDDD

Esetleg kisfiú :)

2013. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszodat.... Bár szerintem eltévedt megpróbálnád tényleg leírni?? :(
2013. márc. 22. 16:49
 3/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

na itt a hiba drága szívem :)

16 éves "igazi menő csávók" távolról sem menők :D [így 21 éves fejjel meg 1 fszal a lábam közt legalábbis nem tűnnek annak.]

ha a pasid helyett inkább a codot választod [mert amúgy a modern warfare 3 az mi a tököm ha nem CoD? legalább tudd már mivel játszol noob! :)]

attól hogy szép vagy még távolról sem vagy nőies :D 1 nő nem ír ilyeneket hogy: "haza ér" "facebookul" /jó neki én meg finnül és angolul beszélek és tervezem a japánul tanulást :D toldalékolás szabályai könyörgöm alsó tagozat../ "tom" ilyet se használ 1 nő kivéve ha Tamás a pasija..

amúgy ha mind 2 fél karcol 1 értelmi szintet [ne gondolkozz rajta fölöslegesen: ti még véletlenül sem.] akkor a kockulás nem probléma :D pl: WoW-ba jól meg... duelben utána meg a kanapén jól meg.. :P hol itt a probléma kérdem én :D

2013. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
jah és a lényeg: ha te nem azért vagy a menő csávóval mert menő és státuszszimbólum és így te vagy az osztályban / suliban a vagesz csaje [pfuj..] akkor igen nem ártana keresni 1 olyan kevésbé menő csávót aki nem optikai tuningként tekint rád :D
2013. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az édesanyukádat drága mókusgyilkos! Rem vki szétcseszi ma a napod. És tom h az hiszed nem vok okos mert így írok de b@szd meg! Are you f*cking happy?
2013. márc. 22. 17:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat...
2013. márc. 22. 17:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért csak ne ennyire az angol nyelvtudással you know?
2013. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
többet konyítok a finnhez mint az angolhoz de ebben a mondatban valami sántít.
2013. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

ps: na most már nem hiszem :D, tudom :)

és így 1 órával a nap vége előtt: kaptam ma ok nélkül egy húszast :D a kutyám úgy tűnik megtanult két lábra állni és úgy szépen fogazás nélkül elvenni a kezemből a kaját, FreddyD román-magyar vb selejtező jóslata nem vált valóra.


egész korrekt nap volt.

2013. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémád.
2013. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!