Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy találom meg az igazit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találom meg az igazit? Meleg srácok: Ti hogy találtátok meg Mr. Igazit?

Figyelt kérdés

Hány évesek is voltatok amikor egymásra találtatok, osztálytársak vagy munkatársak voltatok?

Gyermekkori barátságotokból lett később több?

Meséljetek! És vigasztaljatok meg hogy megtalálom én is a páromat.



2013. márc. 23. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem is létezik Nagy Ő, vagy Mr.Igazi. Ezzel csak ámítják magukat az emberek, hogy biztos van valaki, akivel tökéletesen le tudom élni az életem, hogy összepasszolunk, minden happy vele, de ez kamu, és hülyeség. Igazából bárki potenciálisan lehet a nagy Őd, csak attól függ a dolog, hogy kölcsönösen megbízzatok egymásban, őszínték legyetek, de mindenben, mégha ezzel fájdalmat, vagy fejfájást is okozol, és legyen egy kölcsönös vonzalom. Ha ezek megvannak, akkor igazából csak a kapcsolatba fektetett időtől és energiától függ a kapcsolat sikere.

Szóval nincs nagy ő, azért mert bárki lehet az, aki tetszik, megbízol benne és őszinte vagy vele.

Egyébként az első kapcsolatomat egy kurzuson ismertem meg, a mostanit meg itt, ezen az oldalon.

18 meleg f

2013. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy..:'(

Nekem se megy a dolog.:(


18/fm

2013. márc. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

ITT VAGYOK

MEGTALALTAL ! : d

2013. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rékcsi ***** válasza:
100%

Ajánlom nektek a fiúk a klubból című sorozatot. Melegekről szól és folyton párt keresnek maguknak, én imádom habár lány vagyok :)

16/L

2013. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rékcsi ***** válasza:
Ja és youtubon fenn van egy csomó rész
2013. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!