Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem haladok a korral és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem haladok a korral és nem követem a világot, akkor boldogtalan leszek az életben és nem találom meg a párom? Mindenképpen változnom kell, ha párt akarok találni?

Figyelt kérdés

Én más gondolkodású ember vagyok, mint az átlag pl inkább legjobb barátomat keresem a nőben és nem a női társam, és még nagyon sok mindenben máshogy gondolkodok, mint az átlag.

Nem vagyok egy férfia jó kinézetű pasi, amit ma a világ megkövetel


2013. febr. 26. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nnyire tudod magadról, hogy ez nem normális viselkedés, amit csinálsz, és elég kevés esélyed van becsajozni, ráadásul nem is vagy egy szőke herceg, akkor miért nem változtatsz rajta? Ez a legkevesebb, amit tehetnél! Ha meg nem találsz senkit, ne csdálkozz!


Amúgy elképzelhető, hogy van egy olyan lány, aki ha egy kicsit is, de hasonlóan gondolkodik, mint Te, nem vagy egyedülálló, csak nem átlagos. Viszont az valóban igaz, hogy egy normális ember egy párkapcsolatban társat keres elsősorban és nem barátot. Nem is működik úgy jól egy kapcsolat szerintem, ha nincs meg a két fél közti tudat, hogy te vagy a nő, én a férfi és fordítva). Egy nő szeretné nőnek érezni magát egy kapcsolatban, különben az csupán barátság lenne, érted?


18/L

2013. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy nő szeretné nőnek érezni magát egy kapcsolatban, különben az csupán barátság lenne, érted?

Én értem és persze minimálisan jó ha megvannak a nemi viszonyok, de én valóban inkább a legjobb barátomat keresem a páromba

2013. febr. 26. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor is boldogtalan leszel, ha behódolsz a szokásoknak. Neked nehezebb párt találni, de nem mondanám lehetetlennek.

Sok olyan lány van, aki osztja a nézeted.

2013. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem ez a fő baj :) Hanem hogy nem követem a felszínes világot és ellene vagyok a felszínességnek - teljesen
2013. febr. 26. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Hogy te milyen okos vagy váó! :)

Ha ilyen jópofa nőkhez értő egyed vagy akkor már régen lenne egy szép boldog kapcsolatod. És nem kell a női barát duma.

2013. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!