Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elrontottam volna, túl hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam volna, túl hamar csináltuk?

Figyelt kérdés

Első komoly barátom... Nem tudom miért, de valahogy iszonyatosan vonzz engem szexuálisan. Számomra ez új érzés volt, nem tudtam kezelni. 1 hónap után kivertem neki, rá két hétre megint. Ő nagyon figyelmes, és sosem erőltetett semmire, én kezdtem mindig erotikusabb pályákra húzni a kapcsolatot... Most előhoztam a témát, és megállapítottuk, hogy talán kellett volna még egy icipici időt hagyni a dolognak kettőnk között... Iszonyatosan szajhának érzem magam... 16/l, 17/F

Ja, egyébként mind a ketten szüzek vagyunk, mind a kettőnknek előző kapcsolataiban csak a csókig jutottunk, tehát ilyen tekintetben is elsők vagyunk egymásnak.



2013. márc. 24. 00:36
 1/5 anonim válasza:
Barátok extrával (legjobb) :D
2013. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha élvezte és te is akkor nincs baj csak a szexel jobb ha még vártok egy ideig...és lehet azért volt korai hogy kiverted neki mert ugye így egyre közelebb kerültök a szexhez...amúgy én is hasonló kapcsolatban vagyok most..a barátom 18 én 16 mindketten szüzekvagyunk 4 hónapja vagyunk együtt de tapinál még nem volt sokkal több...
2013. márc. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egész eddig minden rendben volt, és tisztában vagytok vele, hogy a megszakítás nem védekezés, és az óvszert behatolás előtt, és nem öt-hat lökés után kell felhúzni, akkor mért kell most ezen problémázni? érezzétek jól magatokat. Szerelemből teszed, amit teszel, na meg persze egy jó adag szexuális ösztön segédletével, de mégis. Akkor lennél szajha, ha 13 éves korod óta már több emberrel is együttlettél volna, csak úgy, mert annyira jó... Ne ezen kattogjon az agyad, hanem érezd jól magad vele. Irigyellek, hogy ilyen kapcsolatod van!


19/L

2013. márc. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális... neked menne a gyorsabb tempó, de őneki ez gyors... Nem vagy szajha!! :)
2013. márc. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pendulum92 ***** válasza:

Mi a párommal is szűzek voltunk, és két hét után feküdtünk le először(már előtte is voltak dolgok...) Több, mint egy éve együtt vagyunk.


20/F (20/L)


Az a lényeg, hogy lelki kapcsolat is legyen, ne csak testi. Ha úgy érzitek, megtaláltátok a párotokat, mondhatni semmi sincs hamar(jó, ha idetéved egy bigott keresztény, nem ezen a véleményen lesz).

2013. márc. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!