Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elrontottam szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam szerintetek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már 2.jára szakítunk. Először ő jött vissza, jobb is volt a kapcsolat, tökéletesen működött. Szerdán történt egy olyan, hogy egy napig nem tudtam mivan vele, és kicsit kiosztottam. Összevesztünk, azt mondta neki nem megy ez. Pedig tökéletes, meg jó velem, de nincs szüksége kapcsolatra. Oké. Eljöttem. Este beszéltünk, hogy szombaton elmegyek a cuccaimért, meg az övét is elviszem. Aztán tegnap még rámírt, hogy miujság hogy vagyok. Én békülni akartam ma. Meg is beszéltük, hogy filmezünk, stb. Na mondom szuper. Hétre voltam hivatalos, küldött fél hatkor egy smst, hogy nem jó ma, át tehetnénk máskorra? Felhívtam, hogy miért nem jó? Erre ő : őőőőőő, mert nem vagyok otthon. Kérdezem, hogy miért merre vagy? Erre ő : őőőőő hát ismerősöknél.. De merre? Ismerősöknél.. Mégis merre? Ne basszál már át.. ISMERŐSÖKNÉL.!! Kérdezem tőle, hogy Pesten vagy? (Az exe is Pesti, aki miatt először szakítottunk) erre ő : Nem Pesten vagyok, ne basszmárfel. Aztán hétfőt beszéltük meg, mert nem tudta mikor ér haza, holnap.. Nekem nagyon gyanús. Mit tehetnék? Tudom, hogy a kapcsolatnak off, de a büszkeségemet vissza szeretném kapni.. :S
2013. febr. 2. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Minél előbb vetsz véget neki, és minél elegánsabban, annál több marad a büszkeségedből.
2013. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!