Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal most csináltuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal most csináltuk először és ő nem borotválta le te is jártál már így?

Figyelt kérdés
Netudom h ez csak engem zavar ha tiszta szőrös, de most belementem így is mer azt mondta h ő nem fogja leborotválni inkább szakít de nagyon szeretem S.O.S mit tegyek?
2013. márc. 19. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
micsoda problémák...
2013. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Úristen. Ekkora gondokkal hogyan tudsz élni? Utoljára ilyen nagy problémákat a Mónika showban láttam.
2013. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
ember ha szereted fogadd már el olyannak amilyen
2013. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy emiatt neki nincs szégyenérzete, úgysem, hogy te elmondtad, hogy undorító. Nem zavarja, hogy így sokkal kevésbé izgató? Nem tudom mit tegyél :( Írták, hogy miért nem fogadod el úgy ahogy van. Hát szerintem a pasi is elfogadhatná ezt a kérést.
2013. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mi a gondod? Töled megköveteli, hogy baba-sima legyél? Vagy undorodsz mindenképpen a szörtöl?
2013. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
végre 1 normális válasz köszi 4-es örülök h vannak még normális emberek, akik megértik a problémámat, már kezdtem egyedül érezni magam....
2013. márc. 19. 16:08
 7/20 anonim ***** válasza:
Most miert nem tudja leborotvalni ? O.yan nagy dolog? Mondd meg neki hha te kepes vagy borotvalkozni akkor o is legyen mert kulonben te is megnoveszted ott a szorodet :D tuti leborotvalja azonnal :D
2013. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

ez egy jó 5let hetes köszi végre vmi használható :))))

örülök h van aki azért velem ért egyet. :)

Megnövesztem és akkor majd talán megérti...

2013. márc. 19. 16:11
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Veled vagyok pedig en nem kerem baratomtol hogy borotvalja :) de ha teged zavar akkor nehogymar olyan nagy dolog legyen neki ezt megtennie a te kedvedert, ha elvileg szeret....nem azt kerted hogy vagja le a karjat :D
2013. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen azt szeretem a pasimban h nem az a divatbolond meg eléggé férfias, nem az a tucat páva akik mindenhol ott vannak, de azért borotválhatná ott lent... a lába is szőrös de az nem zavar... kiváncsi vagyok mit fog szolni arra ha mondom neki h énis megnövesztem, mert ő ugy látom így szereti... :DDD v tartsam titokban és majd szex előtt derüljön ki nem is tudom...
2013. márc. 19. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!