Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik osztálytársamba. Ő is szeret engem. Mit tudok csinálni? (a probléma lent! )

Figyelt kérdés
Ő már járt két osztálytárssal is (régebben, nem volt túl komoly), akikkel szakítás után sajnos nem tudta tartani a baráti/normális kapcsolatot, ezért már nem akar kockáztatni azzal, hogy összejön velem. (Ez nem a tipikus sablon duma, sajnos nincs elég időm/karakterem, leírjam mennyire leírhatatlanul különleges a kapcsolatunk) 8 osztályos gimnáziumba járunk, és már 5. ben is nagyon közel álltunk egymáshoz. Egészen 7. osztályig szinte megszakadt a kapcsolatunk, de azóta szörnyen sokat vagyunk együtt, beszélgetünk, röhögünk, meglepjük egymást. :) Elmondhatom, hogy egy hullámhosszon vagyunk, és hihetetlenül boldoggá tesszük egymást. Elég, ha azt mondom neki, hogy a szerelemmel mindent legyőzhetünk? Help me, please! Írjatok nekem tanácsokat:) Előre is nagyon köszönöm!! (15 töltöm, lány)

2013. márc. 24. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
én pont ezt mondanám el neki, mint bizonyíték arra h nem lesz baj, h milyen régóta milyen jól kijöttök, hátha meggyőzné.:)
2013. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez, hogy a szerelemmel mindent legyőzhettek nagy duma.. a kislányoknak. Aki már volt szerelmes és megégette magát csak jót mosolyog ezen. Ő már a megégésen átesett ezek szerint.. A kérdés, hogy a szerelmen is? És e utóbbi kérdés az elsőtől független kontextusban is érdekes lehet, hiszen az egy dolog, hogy szeret téged, node, hogy mennyire őszintén az már más kérdés.
2013. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, és ezzel csak annyit akartam, hogy ez a hősszerelem felfogás nem feltétlen bír akkora hatalommal, mint amekkorát ráruháznak.

Érdemesebb még több időt együtt tölteni vele. Programokat szervezni. Közös programokat. És akkor egyszercsak kialakul. És a kifogások akkor valóban a háttérbe fognak szorulni.

2013. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a többi lánnyal nem ment neki, veled még sikerülhet. Nagyon jó barátok vagytok, és ebből alakulnak ki a legnagyobb szerelmek, ha pedig mégsem működne, szerintem vissza tudna alakulni barátsággá.


Ha minden pasi megfutamodna egy újabb kapcsolattól, miután egyszer már megégette magát, már kihalt volna az emberiség.

2013. márc. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, akivel eddig járt nem szerelemből szerette, csak tetszettek neki, és mivel viszonozva volt az érzés összejött velük. Az elsővel azért szakított, mert én ott voltam. :) Második az már egy picit összetettebb. Tudom, hogy a "szerelem mindent legyőz!" rossz duma, de ebben a szituációban mást tényleg nem tudok mondani. De köszönöm minden kedves reagálónak:)))
2013. márc. 24. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!