Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ennyire kell fájjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kell fájjon ha szerelmes vagy?

Figyelt kérdés

Nem vagyok épp hülye szerintem, de valahogy nem értem, miért kell ennyi erőfeszítés, egy ideális kapcsolat fenntartásához. Állandóan pozitív gondolatokat, életérzést kell plántáljak a páromba és a kapcsolatunkba, hogy ne legyen baj.

Unom hogy én vagyok az élet napos oldala, és ha engem kéne biztatni, nincs rá mód.

Ez így kell menjen?


Már többször mondtam neki is. A szakítással ha lehet ne gyertek. Sokan könnyen adnak ilyen tippet. Nem is értem olykor hogyan.


28 éves, nő



2013. márc. 8. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis, ha unod, mondtad neki, nem változott, mivel jöhetnénk, ha nem szakítással? Vagy csak megerősítést vársz, hogy milyen önfeláldozó fantasztikus csaj vagy, hogy ezt is kiállod a szerelemért? (Amúgy a kérdésre a válasz: ha hagyod, akkor igen.)
2013. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már feltetted a kérdést, gondolom te is érzed, hogy ez nem normális.. Nem kellene ennek így lennie.. Gondolom a párod is veled egy korosztály körül van.. Ennyi idősen illene tudni, hogy egy párkapcsolat csak úgy működik, ha kölcsönösen támogatjátok egymást.. le kell ülni erről beszélni.. Lehet ez a párodnak nem természetes.. Lehet azt hiszi, persze te ott vagy, ha baj van, te vagy a pozitív a kapcsolatban és el sem tudja képzelni, hogy neked is lehet bajod.. 4 év után szakítottunk a barátommal.. Mikor később beszéltünk a kapcsolatunkról, azt mondta ő nem is gondolta volna, hogy nekem ilyen problémáim voltak a kapcsolatunkban.. Ebből két következtetést vontam le: 1, Néma gyereknek anyja se érti a szavát.. 2, Ha idejében beszél az ember róla, talán még tud változtatni..
2013. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát majd egy idő után nem unni fogod, hanem belép egy életvidám férfi az életedbe,akinek el fogsz csábulni...


Alapvetően nem lehet megváltoztatni senki gondolkodását...

2013. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is néha pont ugyanezt érzem a barátommal kapcsolatban mint te. Én támogatom öt, próbálom pozitiv dolgokkal "felviditani" , a normális mederbe terelni. De ezt sajnos nem kapom vissza sokszor, söt, inkább le vagyok húzva.

Erre én is szeretném tudni a megoldást:) Mivel mi is szeretjük egymást, semmit nem ér, a "hagyd ott" szöveg.

26/l

2013. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat. szinte mind hasznos.
2013. márc. 8. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!