Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincsenek értelmes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek értelmes lányok?

Figyelt kérdés
Nem értem miért van az hogy egy lány nem a komoly kapcsolatot keresik hanem csak játszanak velünk? Anyira szeretnék már egy ilyen kapcsolatot valahol itt Pesten :'( 18f

2013. márc. 26. 17:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
TE azt sem tudod mi történ ne kezd el nekem még te kritizálni engem monitor harcos szét tudnék most bárkit tépni nem hogy az ember kétségbe esset létére még bántjákk KÖSZÖMNÖM MAGYARORSZÁG ezzz szépp.. erröl beszélek énli nincs kedvem már....
2013. márc. 26. 18:49
 12/15 anonim ***** válasza:
Értelmes lány? Kazahsztán legnagyobb tudósa is megmondta, hogy a nők agya akkora, mint egy mókusé.
2013. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez aztaa nem tudom hogy most hogy jöt de egy picit elmosojodtam :) nem lehet megérteni némeiket sajnos ritka egy példényt szemeltem ki és az is romlot volt a féltékenységben szendvedő idözitett bomba, :'( ez van .. az élet ez hozza nincs hozzá kézikönyv :S
2013. márc. 26. 19:57
 14/15 Vad-Ász ***** válasza:

figyelj haver,én már 5-ször próbálkoztam és minden alkalommal elküldtek a jó b*dös fr@ncba.

igaz fiatalabb vagyok nálad de tudom mien.

Most találkoztam pár napja a buszon egy ÉRTELMES LÁNNYAL.

*

15/F

2013. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tényleg szörnyű probléma, 18 évesen még nincs barátnőd. Mások az utcán élnek, nincs mit enniük, tönkrement az életük, de ezért tényleg érdemes meghalni.

18 évesen még nagyon fiatal vagy, ott van előtted az egész élet, hogy barátnőt találj. Senki nem kedveli azt, aki sajnáltatja magát (az írási stílusod alapján számomra úgy 14 évesnek tűnsz, nem 18-nak). Nem megbántani akarlak, de túlreagálod a dolgot.

2013. márc. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!