Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek már manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek már manapság értelmes, egyedülálló lányok? Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Férfiaknak való kérdés, te nem bírod a kritikát, én meg a közhelyeket, kíméljük egymást.


Azt vettem észre, hogy az utóbbi időkben 1 értelmes lányt sem lehet látni manapság, aki párkapcsolatra való. Unom a fantáziátlan, üres személyiségüket, a mázolt, riherongy külsejüket a mocskos szájukat, a hazugságaikkal és műdrámáikkal együtt.

Régen még én is naiv voltam, ma meg már ha valaki kimondja, hogy nő, rossz érzés kerít hatalmába.

Lényeg, hogy undorodok a nőktől, és mivel régóta nem találok értelmeset, aki szabad, csak ostoba lotyókat, valahogy jobb lenne az egész párkapcsolatosdit elfelejteni.


Győzködni az ellenkezőjéről, b*zizás, meg köpködés a nőkről nem érdekel, inkább hasznos tanácsokat várok, hogyan lehet elfojtani a társasági vágyat, még jobb, ha van olyan ember, akinek sikerült (a gyengébbek kedvéért nem a szexre gondolok).



2013. jan. 1. 14:40
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
78%
Ha semmi képpen nem akarsz már kapcsolatot(mint mondtad),akkor beszerzel egy guminőt vagy egy mű pu.ncit
2013. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
42%

undorodsz a nőktől ergo meleg vagy...a többi meg csak kifogás hogy miért undorodsz...csak leplezed magad ;)


L23 (egy nem kimázolt, nem riherongy, nem mocskos szájú stb. lány...)

2013. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Először a saját lelkedet tedd rendbe és csak utána akarj kapcsolatot, mert ilyen elmélet szövevénnyel nem csoda, hogy nem találsz normális lányt.

Selejtes ez a társadalom, és bizony a nők és férfiak többsége is. De ettől még vannak értelmes emberek, csak pozitívan kell hozzáállni

2013. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
40%
"akinek sikerült" - nekem sikerült. Amit még megpróbálhatsz, hogy külföldön próbálkozol, de ahhoz nyelvet kell tudni. Én is ezt fogom megpróbálni, ha kijutok.
2013. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
0%
"Selejtes ez a társadalom, és bizony a nők és férfiak többsége is. De ettől még vannak értelmes emberek" - ....akik már 1000 éve foglaltak.
2013. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
91%

Amig nem tudsz normalisan viszonyulni a nokhoz, nem is fogsz talalni normalis not.

30F

2013. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

megint 1 rakás közhely.


helikének köszönöm a választ. igen, gondoltam rá, hogy kimegyek, de miután rájöttem, mennyire nehéz, lehetetlennek látom, hogy erőt fektessek bele ilyen állapotban. de majd lehet megpróbálom.

2013. jan. 1. 14:58
 8/50 slpkntbb válasza:
49%
sajnos ezek a tulajdonsagok amiket folsoroltal egyeznek a mai "divattal" de nyugodj meg fogsz talalni egy normalisat,persze tokeletes nincsen kompromisszumokat kell kotnod! es ezert csoppetsemvagy maradi csak ertelmesen gondolkozol.
2013. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hogy ha valaki azt mondja, hogy mindenkivel probléma van, (csak vele nem) akkor ez illetőnek elsősorban saját magával van gondja. Ha nem találsz értelmes nőt, az azt jelenti, h rossz helyen, rossz elvek alapján keresed, vagy olyan kritériumokat támasztasz aminek az eredményhalamaza 0.
2013. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell erőlködni, ha jön a lehetőség, élni kell vele. Ja, és ne nyugat felé indulj, mert ott ugyanilyen értékválság van, mint itt (onnan gyűrűzött be ide), inkább Délkelet-Ázsiát célozd be, már ha nem gond, ha csíkszemű lesz a cicafüled :)
2013. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!