Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szerelmes lettem a legjobb (fiú) barátomba? .

Figyelt kérdés
majdnem fél éve ismerjük egymást, és legjobb barátok vagyunk, csak vonzódunk is egymáshoz. ami nem lenne gond ha nem lenne barátnője. már együtt voltak mikor meg ismertük egymást, az utóbbi időben sokszor majdnem szakítottak, végül még egyszer megpróbálták. minden rendben volt míg teljesen bele nem szerettem, nagyon hasonlítunk rengeteg időt töltünk együtt és nélküle nem vagyok boldog. Nem tudom hogy érdemes-e várnom rá, illetve érdemes-e új dologba kezdenem, mert tudom hogy ha szakítanának mindent eldobnék érte, így nem lenne értelme és senkit nem szeretnék megbántani. sosem szerettem ennyire senkit, és túl tökéletes lenne ha együtt lennénk, ahoz hogy hagyjam az egészet. szenvedek és ötletem sincs. Van jó kiút?.... 17/L

2013. márc. 15. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki. Ezzel kockára teszed a barátságot, de lehet megéri..
2013. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ő ezt tudja is? Szerintem várj még, max ha úgy alakul a helyzet hogy szakít azzal a csajjal akkor adj neki jeleket.
2013. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazából tudjuk mindketten hogy vonzódunk egymáshoz, sok időt töltünk egymással sokat ölelgetjük egymást, birkózunk stb.. nagyon passzolunk és törődünk egymással a barátnője mellett viszont sokat szenved, szerintem utolsókat rúgja a kapcsolatuk, de persze nem tudhatom szerelmes-e annyira belé hogy így folytassa(ha az lenne nem hiszem hogy így viszonyulna hozzám.). egygébként köszönöm a válaszokat
2013. márc. 15. 15:27
 4/9 A kérdező kommentje:
ha egyértelműen megmondaná , nem lesz köztünk semmi, könnyebben tovább lépnék, de az a baj nem gondolja így. egy nagy kérdőjel az egész, mikor együtt vagyunk jól érzem magam de nélküle képtelen vagyok mert egyre jobban szeretem.
2013. márc. 15. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki, nincs más választás.
2013. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha összejössz vele könnyen lehet hogy te is úgy vègzed majd mint a barátnője!majd rajtad kivül lesz egy haver nője akivel majd csak úgy poènból birkózni fog meg akihez vonzódni fog mert miért is lenne majd veled különb mint a mostani párjával
2013. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
gondoltam már rá én is, de rajtam kívül nem csinálja ezt. főleg amíg jól múködött a kapcsolatuk. plusz ha összejönnénk megkérném hogy mondja el ha ilyen van, és akkor döntenénk hogy vane még értelme. illetve sokszor volt már olyara példa hogy valaki megcsalta a párját majd rájött hogy jobb a párjával és folytatta. sok kiút van ,de az ember nem gondol rögtön a végére, hisz még össze sem jött..
2013. márc. 15. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz! De azért szerintem legyél óvatos..
2013. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az vagyok, ő megbízható egyébként.. nem is akadtam volna meg ennyire ha nem egy enynire (számomra) értékes és jó emberről lenne szó..
2013. márc. 15. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!