Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 4 éve tetszik. 5 évvel idősebb nálam, valószínűleg észre sem vesz olyan értelemben, ahogy én szeretném. Amikor találkozunk, mindig azt meséli, hogy mennyire hasonlítok a húgára. Egyidősek vagyunk, ugyanolyan a stílusunk, ugyanúgy beszélünk, kinézetre is hasonlítunk. Ebből mi következik? Az, hogy nincs esélyem nála, vagy esetleg mégis?

2013. márc. 28. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
esetleg kérdezd meg őt
2013. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne. Ha úgy gondolod, hogy a húgával való hasonlóság gátolhatja, változtassa megjelenéseden.

Nekem két nővérem van. Ugyan nem volt olyan csajom, aki rájuk hasonlított volna, de speciel engem nem zavarna. Hacsak nem megszólalásig hasonlít. Az furcs lenne... az zavarna.

2013. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:
100%
ha te 15 éves vagy ő pedig 20 akkor érthető.De ha nem, akkor beszélj vele.
2013. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem merem megkérdezni tőle, hátha megutál (?) vagy vmi ilyesmi érte. szóval egy sima "baráti" kapcsolatot nem biztos, h fel mernék áldozni. Főleg, hogyha azt mondja, nincs esélyem, nehezen viselném el, hogyha találkoznánk. és hál' istennek nem nézek ki teljesen úgy, mint a húga.
2013. márc. 29. 08:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!