Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akibe szerelmes vagyok. Internetem próbáltam hozzá közeledni, egyszer fel is vetettem, hogy találkozzunk, de nem adott rá semmilyen választ. Nőnapon virágot vittem neki, azóta is többször is kerestem interneten, de egyre jobban kezdem úgy érezni, hogy sose lesz köztünk semmi :(

Fejjel talán fel is fogtam már de szívvel képtelen vagyok. Minden este úgy alszok el, hogy Ő jár a fejemben, reggel Ő az első gondoltam, többször is vele álmodtam...

Mit tegyek?



2013. márc. 28. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy mások.
2013. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:

Ma ez a top kategória? Hogy , hogyan lépjek túl?

Nézd meg ma elég sok ilyen kérdést tettek fel.

2013. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy mások -.- Kössz...
2013. márc. 28. 18:13
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy van ilyen kérdés, csak az más kategória mikor együtt volt 2 ember x ideig... Szerintem...
2013. márc. 28. 18:14
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd...

Az idő mindent megold.

2013. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ezt hagyni kellene, keressél olyat akinek Te kellesz N
2013. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hagyni kellene, de mit csináljak, ha egyszer szeretem :(

Ezért is kértem tanácsot, hogy mit tegyek, hogy megpróbáljak tovább lépni...

2013. márc. 28. 18:30
 8/15 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megkeresni neten, hívni, személyesen stb.. Ha nem reagál akkor írj egy búcsúlevelet. (nem vicc sokszor beválik) Ugye az érdekesebb amit nem kaphatunk meg, amiért nekünk kell küzdeni. Mégha nem is akarnánk :)

Szóval abban a levélben írd le, hogy nagyon tetszik és szivesen felvetted volna vele a kapcsolatot de látod, hogy őt nem érdekled ezért szomorúan bár, de tudomásul veszed a döntését :(

Kívánj Neki minden jót, találja meg a boldogságot te hiszel abban, hogy mindenkinek van egy párja valahol aki rá vár. Ilyeneket írj és a végén légy boldog, minden jót Üdv.: egy hódolód így búcsúzz el.

Ezzel a levéllel felkeltheted az érdeklődését esetleg.

De ha erre sem válaszol akkor felejtsd el, sajnos nincs mit tenni.

2013. márc. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Missi_Key ***** válasza:

most nem akarok szemét lenni..najó ez nem igaz.


ha szereted először küzdj, ha tényleg semmi akkor meg sima érzelmi kontroll, nem értem másoknak mi olyan krvabonyolult ezen.

2013. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szerintem a 3 hónap kűzdés, eredménytelenül, elég nyilván való, hogy sajnos el kell fogadnom...

#8: Köszönöm a hozzászólást. Eddig mindig csak én írtam rá, ha én nem írok rá szinte biztos, hogy nem is lett volna beszélgetés. Az ilyen beszélgetéseknél is volt amikor úgy éreztem, hogy lehet valami, de van mikor majdnem nekem volt kínos, hogy semmi értelmeset nem tudtunk beszélni.

Most majd írok neki kellemes ünnepeket kívánva, aztán kitalálom mit írjak a búcsú levélbe... Csak ahhoz kell összeszedjem magam, hogy elküldjem. Bár mikor bevallottam, hogy szeretem az se volt könnyű menet...

2013. márc. 28. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!