Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A butaságom miatt elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A butaságom miatt elvesztettem az esélyt h helyre hozzuk a kapcsolatunkat. Hogyan tegyem tul rajta magam?

Figyelt kérdés

Nem akarja megbeszélni sem már az egészet.


Nagyon ki vagyok,nem tudok aludni,sem enni. Érzem h rosszul vagyok de ha eszem vmit minden falat visszajön.


2013. márc. 6. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Elmúlik. 2 hét múlva már sokkal-sokkal jobb lesz.
2013. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nézz valami sorozatot. Ami hosszabb időre leköt.
2013. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?
2013. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hülye voltam és hoztam egy elhamarkodott döntést...
2013. márc. 6. 12:00
 5/10 anonim ***** válasza:
a KÖVETKEZŐ kapcsolatodban egy egy fontosabb döntés előtt többet gondolkozz.
2013. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valamivel, ami jól leköt (társaság, filmek, zene, könyvek vagy gyakori kérdések olvasása és megválaszolása :D), és ha már nyugodtabb vagy, akkor gondold át megint, nem tudsz-e újra lépni.
2013. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem tudok már semmit tenni :( nem akar beszélni velem...


Én meg napról napra egyre rosszabbul vagyok... próbálok enni,mert érzem h már éhes vagyok de ahogy eszem egy falatot már jön is vissza

2013. márc. 6. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Igyál cukros gyümölcsleveket, egyél pudingot, pépes ételt, én is csak ezeket tudtam megenni szakítás után, minden más visszajött vagy le se ment.


Egyébként nem hiszem, hogy olyan szörnyű jóvátehetetlen bűnt követtél volna el, amit ne lenne hajlandó megbeszélni a párod.

2013. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
folyt: megcsaltad? Mert akkor jogosan nem áll veled szóba. Más esetben szerintem ez csak ürügy neki arra, hogy lekophasson rólad, szerintem alapból nem szeretett már. Ha szeretünk valakit, akkor gyakorlatilag bármit meg tudunk neki bocsátani vagy legalább megbeszélünk vele. (kivéve talán tényleg a megcsalást).
2013. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs szó megcsalásrol,valoszinüleg igazad van nem szeret és ezért nem akarja h helyre hozzuk :(
2013. márc. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!