Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek tovább? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek tovább? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe nagyon szerelmes vagyok és évfolyamtársam, de nem osztálytársam. Már több, mint egy éve megismertem, egyből megtetszett, ám sokáig csak külső információkat szereztem róla egy-két közös ismerősnek köszönhetően. Az első jelentős lépés pár napja történt, amikor közös csapatban indultam vele egy versenyen. A csapatmunka során jobban megismertük egymást, de nem igazán éreztem meg, hogy mennyire voltam szimpatikus számára, de talán sikerült jó benyomást keltenem, hiszen a csapat elég jó helyen végzett, és ebben nekem is szerepem volt. Mindketten élvonalbeli tanulók vagyunk.

A kérdés az, hogy hogy lépjek tovább, mit tegyek, mire számíthatok. Én 15/F ő 14/L. Természtesen nem az az első gondolatom, hogy lefektessem, hanem egy bizalmasabb, erős szerelmi kapcsolatot szeretnék kialakítani. Sokan mondanák, hogy ebben a korban ne nagyon számítsak tartós kapcsolatra, de kinézem főleg az én, de az ő érettségéből is, hogy van ilyenre lehetőség. Átgondolt, komoly válaszokat várok.



2013. márc. 29. 19:15
 1/3 Baccardi01 ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélgetni. Hívd el valahová.
2013. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Az tény, hogy valószínű nem vele fogod leélni az életedet. De amíg nem ismerted meg teljesen ne nagyon éld bele magad mert szenvedni fogsz. Tapasztalatból mondom, én is épp szenvedek egy lány miatt. 15 évesen még nem kell életre szóló szerelem. Fektesd le oszt jónapot. A szerelemből semmi jó dolog nem sül ki. Főleg 15 évesen.
2013. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen én sem gondolok egyből életre szóló kapcsolatra, de azt azért nem teljesen értem, hogy miért mondod, hogy a szerelemből semmi jó nem sül ki.
2013. márc. 29. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!