Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz lányok, voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamasz lányok, voltatok már hasonló helyzetben? Mit tanácsoltok, mit tegyek? Hogyan lépjek tovább? Minden jobb lenne, mint ez az állandó tétlenség.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és az a helyzet, hogy beleszerettem a legjobb barátnőm bátyjába. Nem tetszik, hanem tényleg szerelmes vagyok belé, ugyanolyan a zenei ízlése, a természete, mint az enyém, humoros és kedves, jó vele beszélgetni, intelligens és nagyon okos ember, sokat beszélgetünk meg vagyunk eggyütt. A gond az, hogy ő 23 éves egyetemista, még soha nem volt kacsolata, és biztos, hogy én nem tetszem neki, csak bír, mint a húga barátnőjét. Ráadásul nagyon szoros közte és a húga közti kapcsolat, félek, hogy rosszul esne a barátnőmnek, ha ezt elárulnám neki. Hogyan lépjek tovább? tudom, hogy ebből nem lesz semmi, de egyszerűen nem megy. Valaki tudna ebben segíteni? Előre is kösz.

2013. márc. 6. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Hát figyi, már csak a kor miatt sem működne, az meg már csak hab a tortán, hogy nem is kezdeményez.

Mondanám, hogy szedd össze a fejedben az észérveket és győzd meg magad arról, hogy el kéne felejteni, DE úgysem fog menni... A megoldás az lehet, hogy nem nagyon találkozol vele és éled az életed. Majd jön más - sokan mások.

Pár hét/hónap és úgyis másért fogsz lángolni, ebben a korban ez teljesen természetes.


Fel a fejjel!


22L

2013. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
47%

kedves első, ez nem feltétlen igaz. A kor nem számít annyit... Egyik bnőm 13 éves korában jött össze egy akkor 20 éves pasival... 5 éve vannak együtt :)

és nem feltétlen felejti el... Sajnálatos módon belezúgtam egy két évvel idősebb pasiba, akinek nem volt bnője még de már ötödik hónapja nem tudok másra ránézni se.. És ő le se sz@r... Voltak akik próbálkoztak de senkivel sem tudnékösszejönni, annyira szeretem ezt a pasit... Anno nagyon jóban voltunk csak mostanában összehaverkodott volt osztálytársammal, akivel enyhén nem szívleljük egymást és mindenfélét terjeszt rólam... Azóta alig beszélünk én meg csöndben szenvedek... :'(

15L

2013. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tartsd titokban, de maradj tovabbra is kozvetlen a sraccal!

ha ossze jonne a dolog, akkor meg nem tud a baratnod mit csinalni, ha rosszul veszi a dolgot, akkor vele van baj. hajra!

2013. márc. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

kedves első, nem akartam tanácsokat osztogatni, csak leírtam a véleményem :)

elnézést ha felidegesítettelek vagy úgy gomdolod, hogy azt hiszem valamit jobban tudok, mert nem ez volt a szándékom :)

tisztelem az idősebbeket (akkor is ha csak két évvel idősebbek nálam), pláne a felnőtteket :)

még egyszer elnézést

2013. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem mindenképp tegyél egy próbát! Barátnőd tud titkot tartani? Akkor mondd el neki! Kérd meg, hogy említsen meg téged 1-2 alkalommal a bátyád előtt, és figyelje a reakcióját. Abból sztem látszani fog, hogy tetszel-e neki.
2013. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!