Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? 2006 óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 2006 óta szerelmes vagyok egy lányba de Ő hallani se akar rólam és bár alig beszéltem vele de még mindig szerelmes vagyok bele.

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még úgy 10 évet, hátha...
2013. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Baccardi01 ***** válasza:
Én meg 2000 óta, de nem tudok mit csinálni. :/
2013. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem értem az ilyen embereket... Ha egyszer nem jössz be neki, akkor hagyd a pi*ba! Nincs értelme ilyen nőszemélyek miatt keseregni! Ha nem jössz be neki, hiába küzdesz érte, sosem lesz tiéd! Felejtsd el, és keress másik csajt! Biztos találsz!
2013. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem akar hallani rólad? Egyszerűen nem jössz be, vagy régen összevesztetek?
2013. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szegény.. elképzeltem hogy sokadszorra vágja a fejedhez hogy "NEM ÉRTED MEG HOGY NEM KÖLLŐŐ'?!"


Na figyi! Nem érdemel meg a csaj. Hagyd a büdös francba én azt mondom, nem éri meg ezen rágódni. Annyi szép csaj van még a világon! Felejtsd el(persze ez nagyon nehéz, de ki lehet bírni) Keress más lányt :)

2013. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na most az az igazság, hogy a legtöbb ember azt mondaná erre a dologra hogy az ember keressen valaki mást más lányt és meg kell hogy mondjam hogy talán igazatok is van ezzel bizonyos értelemben én is egyetértek. Ám de egy hihetetlenül fontos dolgot kell mondjak az az érzés az amikor ezt a lányt megpillantom akkor szinte áthatol és tényleg szerelem. Sokak nem is szerelmesek csak egy kis szexxet akarnak én nem ilyen vagyok tényleg fontos a szerelem de egész egyszerűen nem tudok mit csinálni.
2013. márc. 29. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Én megértelek, bár biztos, hogy fiatalabb vagyok nálad.


17/L

2013. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Röviden elmondanám a történetemet.

Rohadt szerelmes vagyok egy lányba.

Ezt a lányt 2005 óta ismerem és már az óta tetszett is nekem de én elég bátortalan voltam ezért sohasem kezdeményeztem. Aztán engem 2006 ban felvettek az egyetemre és már ritkán láttam de érdekes módon érzéseim egyre csak erősödtek. Aztán 2008 ban mondom, már nem bírom ki . Először felvettem ismerősömnek az iwire. Mivel tőlem 2 percre lakik, és sokszor találkoztam is vele. Jól lehet még nem beszélgettem vele csak egyszer. Na mondom fel veszem ismerősömnek aztán letiltott. Hát szomorú voltam megkérdeztem miért ő azt mondta hogy azokat jelöl be akiket tényleg ismer. Na mindegy aztán már tényleg nem bírtam ki így írtam neki egy levelet hogy tetszik és hát meg minden. Akkor azt mondta, hogy az ő szíve már másé. Hát mondanom sem kell nagyon letört a dolog. Pedig tényleg szerelmes vagyok ill voltam bele. Aztán bánatomra regisztráltam egy társkereső oldalra. Hát kit láttam meg na kit őt. Tehát nincs senkije. De közben a randivonalon is rajta volt én akkor küldtem neki egy levele. akkor karácsony közeledett és boldog karácsonyt

kívántam neki ennyi hát képzeljétek el letiltott. Mindig látom őt ahogy a házunk előtt megy és én sohase láttam senkivel. Sőt biztos forrásból tudom, hogy nincs neki senkije. De én még mindig őt szeretném, nem sokszor van az ember életébe ilyen de én tényleg szerelmes vagyok bele nem tudok mit tenni nagyon sokat őrlődtem rajta tetszik szeretem csak ő rám se hederít.

Nem tudom hogy mi volna jó döntés mi volna olyan dolog amivel mindenki jól jár. És azért ennyi év eltelt után is szerelmes vagyok bele ez azért jelent valamit. Hát nem tudod mit kéne csinálnom.

2013. márc. 30. 18:41
 9/10 anonim válasza:
3 méterrel a felhők felett 1. és 2. :)))))))))
2013. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ez biztosan nagyon nehéz lehet Neked. De ezen túl kell lépned valahogy. Volt azóta barátnőd?

És ha egymásnak lettetek teremtve, együtt lesztek majd! :) Hány éves vagy?

2013. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!