Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől függ, hogy kibe leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy kibe leszünk szerelmesek? Miért keresi mindenki a szerelmet egy kapcsolatban? Ha nem vagyok szerelmes nincs is értelme? Menjek addig míg nem találok egy olyat akibe beleszeretek?

Figyelt kérdés
Aztán lehet hogy miközben a szerelmet hajszolom elveszítek egy emberileg sokkal értékesebb embert.
2013. márc. 29. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom te ,hogy vagy vele de én szerelem nélkül nem tudok valakivel együtt lenni, mert kb lelkiismeretfurdalásom lenne, hogy ő szeret én meg egyántalán nem őt és lehet, hogy én is szerelmes leszek egyszer valaki másba.
2013. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es: A szerelem nem mindenkinél ugyanolyan. Nem mindenki lángol az első pillanattól... De nem vitázom veled a te életedet te éled, s akkor az úgy jó.


Kérdező: nem tudom hány éves vagy, nem tudom férfi vagy-e vagy nő. S azt sem tudom, hogy esetleg hány csalódáson vagy túl. De ezektől függetlenül azt mondom, hogy amíg nem teljes a világ neked. Amíg nem érzed magad jól a saját bőrödben, amíg nincsenek meg a céljaid amiért úgy is egyedül kell hajtanod, addig nagyon nehéz társat találni. Azért mert senki nem támasz akar lenni hanem egyenrangú társ. Amíg keseregsz olyanok fognak megtalálni akik ideig-óráig kihúzzák melletted s lépnek. A nő vagy akkor meg érezni fogod, hogy csak szexre kellettél. A férfi vagy akkor pedig minden ilyen nőt számító qrvának fogsz tartani, aki csak addig volt veled amíg nem talált egy jobbat.

Szóval szedd először össze magad utána keress párt. Nagyobb sikered lesz.

2013. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy olyan kérdés, amiben nem fog egyetértés születni, mindenki maga érzi. Nekem szükségem van a szerelemre egy kapcsolatban. Bár én nem is tudnék olyan emberbe beleszeretni, akit nem érzek értékesnek, nekem nagyon fontos a lelki vonatkozás, ezért csak abba tudok beleszeretni, akit valamennyire már megismertem emberileg is.

De csak és kizárólag azért sem szeretek bele valakibe, mert értékes ember. Nagyon sok értékes embert ismerek, szép is lenne, ha mindegyikbe beleszeretnék.

2013. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Antonius Caepio ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mit tekint az ember szerelemnek. Én például csak kamaszkoromban éltem meg azt a tipikus - közhelyes - jelenséget, hogy vibrál a levegő, "pillangók" vannak a gyomromban, el vagyok vakulva, meg ilyenek, tudjátok. :-)

Számomra azt jelenti a szerelem, hogy van valaki, akivel lelkileg (intellektuálisan, érzelmileg) és testileg (csók, szex, ölelés, simogatás) is boldoggá tesszük egymást, bízunk a másikban, és egyszerűen nem tartunk igényt másra (nőre vagy férfire). Ennek kialakulásához sok tartalmas beszélgetés és idő szükséges, szóval megértem, ha valakinek ez túlbonyolított, vagy túlságosan racionális, de szerintem mindenki kicsit - vagy épp nem kicsit (?) - másképp éli meg a szerelmet, vagy mást tart fontosnak egy párkapcsolatban. Ezt tiszteletben kell tartani.

Szóval kérdező, ezt neked kell érezned. Neked kell érezned, hogy mikor vagy szerelmes, neked kell érezned, hogy egyáltalán szükséged van-e erre az érzésre ahhoz, hogy boldog légy valakivel. Szerintem nincs "jó" vagy "rossz" döntés.

2013. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mai napig megmagyarázhatatlan. Ha jó emberbe szeretünk bele, akkor a legcsodálatosabb dolog, ha rosszba, akkor a legfájdalmasabb. Emellett lehet, hogy lenne olyan, aki jobban értékelne minket, mégse őt szeretjük. Az univerzum sok megmagyarázhatatlan dolgot takar magában, Jó kérdés hogy időnként miért nem abba szeretünk bele, akibe úgymond "kéne". Senki nem mondhatja meg hogy neked mi lenne jó, ebben neked kell döntened.
2013. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyú mindig azt mondta, a szerelem kémia! Bizonyos vegyületek vonzása, és befogadása. Ezért kiszámíthatatlan hogy mikor jön, és ki iránt érezzük. Az intenzitása is ettől a kémiai folyamattól függ. Van aki leél egy életet nélküle, van aki sokszor átéli. De nélküle az élet sótlan! Anyú évekkel ezelőtt meghalt, nyolcvan évesen. Az ő felfogásában az egész élet egy csoda, ha hagyjuk hogy megtörténjenek a dolgok velünk. Mindig, mindennek a jó oldalát látta, és a rosszat igyekezett gyorsan maga mögött hagyni. A szerelemért se kell "menni míg meg nem találod", mert nem sok beleszólásod van a dologba. A kérdésed, hogy szerelem nélkül nincs is értelme? Dehogynem! Hisz ha csak azok lennének együtt akik szerelmesek is, kevés kapcsolat lenne! Lehet szeretni a párunkat sok mindenért. Tisztelni, becsülni, felnézhetünk rá, jó lehet az ágyban, stb. Ezek jó dolgok. Ez egy társkapcsolathoz elég az életben. De ha nem lesz belőle szerelem, akkor egy idő után hiányérzet alakul ki, és valamiért már nem leszünk boldogok. Tudom, a szerelem is múlik, halványul, átalakul. De vágyunk megélni! Úgy gondolom, ha szerelemből kötjük össze az életünket, akkor is jöhet egy új szerelem, sőt, akár több is. Tehát nehéz kérdés.......
2013. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kémia müködik rossz nem lehet
2013. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!