Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy furcsa kérdés. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy furcsa kérdés. De minden párkapcsolatban vannak konfliktusok akkor is ha szeretik egymást. És van itt valaki aki úgymond stílusosan sértődött meg? Vagy mit csináltok tulajdonképpen ha történik valami?

Figyelt kérdés
z

2013. márc. 29. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

stílusosan sértődött meg


HE?


Konfliktusok mindig vannak és én szoktam csakazértis bevágni a durcát ha úgy érzem.

2013. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi van? :D
2013. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még soha nem veszekedtem a párommal és két éve vagyunk együtt
2013. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tyler913 ***** válasza:
Stilusosan megsertodni nem lehet. A sertodes,durcizas a gyengek fegyvere. Sokfele konfliktuskezelesi modszer letezik,nalam ketto valt be: ha nem velem van baja a paromnak,csak siman ideges,akkor elviccelem a dolgot,hogy jo kedvre deritsem. Ha velem van konfliktusa,es ugy erzem,igazsagtalan a viselkedese,akkor egyszeruen megvonom tole a figyelmem. Sulyosabb esetben otthagyom,hadd gondolkodjon. De nem megsertodve,hanem felsobbseges nyugalommal. Emiatt mukodik.
2013. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a felnőtt durcizás Tyler :) Én is ezt csinálom, nem levágom a fenekem a földre és sírok
2013. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tyler913 ***** válasza:
Nem...Nem az számít,mit csinálsz,hanem ahogy csinálod. Ha úgy hagyom ott a másikat,hogy kihozott a sodromból,dühös és sértődött vagyok,az durcizás. De ha megőrzöm a hidegvérem,és sértődés nélkül,tök semleges hangon közlöm,hogy akkor én most elmegyek,és hívj,ha normálisan tudunk beszélni,az egész más.
2013. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is az, csak egy magasabb szinten. Ezt már elnevezném stílusos sértődésnek. De mindegy.
2013. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!