Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az, hogy boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy boldog párkapcsolatban élek, de mégis sokszor gondolok a "volt" szerelmemre?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt nagyon-nagyon szerelmes voltam egy férfibe, de mivel ő volt a főnököm, ezért nem teljesedhetett ki a kapcsolatunk. Csak titokban találkoztunk, de persze megláttak vele többször is, és eléggé kikezdtek emiatt...Szóval emiatt, hogy nem lehettem vele, meg mert a munkahelyen mindenki azzal volt elfoglalva, hogy én a főnökkel b.szatom magam, inkább eljöttem, ráadásul másik városba költöztem, hogy el tudjam felejteni. Azóta van már párom, együtt is élünk, és neki is van, ugyanez a helyzet. De még a mai napig, igaz ritkán, de beszélünk, és akkor is arról, hogy mi volt és miért és hogy, és hogy ez milyen sokat jelentett mindkettőnknek. Nagyon sokszor van az eszemben, és hogy milyen jó lenne, ha csak egy percre is de újraélhetném a régi pillanatokat. Miközben van párom, aki szeret, és azt kell mondjam én is szeretem, legalábbis úgy érzem, de akkor miért tör ez a dolog elő belőlem mindig? Más is van ilyen helyzetben, hogy mondhatni boldog a párjával, de mégis van , aki...?
2013. márc. 28. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Azért mert egyrészt nem élsz boldog párkapcsolatban (sajnálom, de ha így lenne az égvilágon senki másra nem gondolnál!), másrészt mert nem tudtad lezárni magadban az eseményeket, és azon ábrándozol, hogy mi lett volna ha...?


Az első lépés a változtatás felé, ha átgondolod a fejedben, hogy valóban szereted-e a párodat és megkapsz-e mindent ebben a kapcsolatban, valamint az, hogy ez a férfi tényleg olyan tökéletes volt számodra, ha megérte őt feladni a munkahelyi pletyka miatt, vagy csak a "mi lenne ha" rejtély vonz benne.

2013. márc. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

akkor lenne boldog a kapcsolatod

ha nem gondolnál más pasira

ne hazudj magadnak és máris könnyebben előrelépsz

akár azzal hogy a régit elfelejted és koncentrálsz az újra

vagy elhagyod és felkeresed a régid

de nem kamuzd be magadnak hogy jó a kapcsolat, mert nem jó az, ahol már hárman vannak. akár gondolati síkon, akár élőben

bocsi

2013. márc. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, az előzőekkel szemben én azt gondolom, hogy nem igaz, hogy a jelen kapcsolat fokmérője lenne, ha az ember gondol az előző kapcsolataira, és eljátszik néha a "mi lett volna, ha" gondolattal...

Sokkal inkább az a baj, és az veszélyeztetheti csakugyan a jelenlegi kapcsolatodat, ha te ennek elkezdesz jelentőséget tulajdonítani, miközben láthatóan önmagad is leértékeled.

Úgyhogy szerintem egyszerűen fogadd el, hogy az emberek egy jó része így működik, nincs ebben semmi hiba, semmi kivetni való, semmi természetellenes... ettől még bőven lehet jó a mostani párkapcsolatod.

2013. márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Egyszerű: nem élsz boldog házasságba és magányos vagy és hiányzik az a másik. Ennyi.
2013. márc. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert az ember nem monogám. Énnekem kifejezetten felerősödnek az érzéseim minden eddig megszeretett ember iránt (az egész világ iránt, ez az, amikor még az őzikét is csókolgatom a mezőn, de legerősebben a szerelmeim iránt), amikor új szerelem nyílik az életemben.:)

Gyakorlatilag senkiből sem szerettem ki.

2013. márc. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!