Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veglegesen elfelejthetem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veglegesen elfelejthetem?

Figyelt kérdés
Nehany napja dobott a baratom, hogy neki nehany napja van baratnoje, en meg nagyon szeretem, es nem tudok nelkule lenni. Azt irta nekem meg szakitas elott, hogy nagyon szeret, es boldog lenne ha vele lennek, stb.. Nagyon szeretem meg mindig! Felejtsem el ot veglegesen, vagy van meg remeny? Illetve ha van leirnatok, mit lehet meg tenni??

2013. márc. 29. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Van neki másik csaja és szeretne mellette veled lenni nem lehet semmit tenni el kell felejteni!
2013. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, akkor még együtt voltatok, amikor neki már másik barátnője volt...


Nos 2 dolgot tehetsz:

1. hagyod a fenébe

2. küzdesz értet


A másodikat csak akkor ajánlom, ha kellően magabiztos vagy és tudod, kb. hogy hódíthatod vissza... Ha ezek nincsenek meg, akkor neked több fájdalmat fog okozni maga a próbálkozás, mint amennyit nyerhetsz rajta...

2013. márc. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyutt sokaig azzal akivel most van (hidd el tudom...rögtön egy másik kapcsolat..) de a mostani kapcsolataban ra fog jonni hogy szeret teged...vagyis tudok par emberrol akivel igy tortent
2013. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

te vagy az zsófi?

és a barátod kristóf?

2013. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Ember! Nem en vagyok Zsofi, amugy vannak ismeroseim zspfi es kristof es ugyanez tortent veluk!!

Mindenkinek koszonom az eddigi valaszokat!!

2013. márc. 29. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Éjjel Nappal Budapest című sorozatból vannak a nevek :)
2013. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!