Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet lezárni egy se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lezárni egy se veled se nélküled kapcsolatot véglegesen?

Figyelt kérdés

A párommal már 2 éve megy ez a kapcsolat, ha rendesen együtt vagyunk nagyon jó, de 3-4 havonta én már nem bírom tovább elviselni az ingadozást... :(


Annyira szeretem, hogy megszakad a szívem, ha bele gondolok, hogy többet nem lesz velem, de idegileg nagyon leterhel az aggodalom, hogy na vajon meddig tart a szép időszak...


Most kezdem újra érezni, hogy megint nem lesz rendben, nem tudom elviselni, hogy megint ő alázzon le, aztán 2 hét múlva jöjjön én meg várjam tárt karokkal.


Aki volt ilyen helyzetben hogy tudta lezárni véglegesen? Egyszerűen soha nem tudok neki nemet mondani, ha szakítok vele ő keresni fog! Ha szeretem hogy lehet megállni, hogy ne vegyem fel a telefont, ne találkozzak vele többet?


Nem bírom elviselni a magányt sem, az összes barátomnak már meg van a saját élete, nem lóghatok velük...

Dolgozom, iskolába járok, addig nincs is baj, de amikor hazajövök este és nincs kihez szóljak + a hétvége, attól már most kivagyok!


2012. nov. 15. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Idefigyelj te akaratgyenge vagy kapcsolatfüggő, nem szerelmes!

Szedd már össze magad, nem fogsz belehalni, ha nincs kihez szólnod esténként!

Hobbik, szórakozás, kimozdulás helyette!

2012. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél háziállatot, ahhoz beszélhetsz, meghallgat, nincs vele gond.
2012. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Járj el szórakozni, ismerkedj és felejtsd el! Szép lassan menni fog, bár az elején még senkivel sem érzed majd komolynak az ismerkedést.. De ha kiheverted, akkor aztán!!!
2012. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatom lehet félreérthető volt, a nincs kihez szóljak alatt azt értettem, hogy kivagyok attól, hogy olyan mintha kitörlődne minden ami eddig volt, nem beszélgethetek többet a párommal, nem szólhatok hozzá... Másokkal persze tudnék beszélgetni...


Háziállatom van, őt is nagyon szeretem, állat szeretetből nincs hiány, de a párkapcsolat más téma.

2012. nov. 15. 15:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 évig csináltam ezt, dettó ugyanilyen volt a kapcsolat. Mikor jó volt nagyon jó volt, aztán jött egy veszekedés, nagyon ocsmányul tudott viselkedni velem, szakítunk, nem beszélünk hetekig, aztán kibékülünk. Aztán egyre nyopmottabbb lett az egész, fájtak a rossz emlékek, mindig arra gondoltam, hogy megint jönni fog egy olyan és mi elsz később? Így élünk majd örökre? Aztán eygszer nagyon hirtelen, 1 perc alatt döntöttem el, hogy vége. Felhívott kérdezte mikor találkozunk és csak annyi jött ki a számon, hogy nem akarok találkozni, nem bírom így tövább. És vége lett, szépen csendben.
2012. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ennek csak akkor lesz vége, ha valamelyikőtöknek új párja lesz és akkor a másik is nyit mások felé
2012. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam is az egyik pillanatról másikra működött. Több mint egy évig húztam a dolgot, merthogy nem is olyan rossz, meg hogy fogok megélni, hol fogok lakni, mi lesz velem egyedül, blabla. Aztán egyszer csak bekattantam, és közöltem vele, hogy na most vége. Aztán elmentem, elutaztam. Ő nem hitte el, csak amikor kicuccoltam a lakásból. A biztonság kedvéért akkor, amikor nem volt otthon: nehogy véletlen meggondoljam magam. A húgom elkísért, hogy ne legyek egyedül, így könnyebb volt. Az elején még sírtam, a végén már alig vártam az új életem.


Egyszer kell csak elszánnod magad. Utána ha már megtetted az első lépést, könnyebb lesz. Nagyon szorítok neked, hajrá :)

2012. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hatalmas akaraterővel
2012. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te kapcsolatfüggő vagy nem szerelmes.
2012. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Miért, mert a szerelem vak? Nem kellene látnom a problémát?
2012. nov. 15. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!