Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny vagyok segitség mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gergő Filó kérdése:

Féltékeny vagyok segitség mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel most vagyunk gólyák, de van egy fiú akivel nagyon jól kijön. Eggyüt jönnek és mennek haza, rengeteget beszélgetnek facebookun néha elmennek kettesbe sütizni. Mikor beteg voltam többi osztálytársam mondta, hogy jó hogy nem voltam mert a fiú meg a barátnőm úgy viselkedett mint én szoktam a barátnőmmel. A Fiú odaadta neki a pulcsiját, összes órán beszélgettek egymással stb. Engem ez nagyon zavar sajnos eléggé féltékeny tipus vagyok. Ezen már párszor összevesztünk, de nem hozott eredményt. A barátnőm is annó hasonló helyzetben volt, de én abban a pillanatban megszakitottam az ismerőssel a kapcsolatot, hogy ne legyen féltékeny mondván, hogy bármit képes vagyok érte megtenni. Kérdés a következő: Ez titeket is zavarna, és most mi legyen a kövi lépés? Én 15. Barátnőm 15.

2013. márc. 31. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd el őszintén a barátnődnek, hogy mik azok, amik zavarnak a kettőjük kapcsolatában. (sütizés, pulcsi pl) De vigyázz, ne számonkérésnek és féltékenykedésnek tűnjön. Ha a barátnőd megérti, hogy ez rosszul esik neked, biztosan változtatni fog rajta. Ha nem, akkor beszélhettek a kapcsolatotokról is, ki mennyire komolyan gondolja.
2013. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elnézést elfelejtettem hogy fél éve vagyunk eggyüt és azt a másik fiút már régebben ismerte és szerelmes is volt belé ..
2013. márc. 31. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor még inkább el kellene beszélgetni arról, milyennek látja a ti kapcsolatotokat, lehet, hogy szakítás lesz a vége.
2013. márc. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Már párszor megpróbáltam de erre mindig az a válasz hogy ő legjobb barátja és képtelen csak úgy nem törödni vele.

Én meg túlságosan szeretem ahoz hogy szakítsak vele..

2013. márc. 31. 18:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg igazából erre nem tudok megoldást találni most ne szoljon hozzá a fiuhoz vagy micsoda??
2013. márc. 31. 18:54
 6/10 anonim ***** válasza:
A megoldást nem te, hanem ő kell kitalálja, úgy, hogy az jó legyen neked. ha erre nem képes, akkor szakítanod kellene vele, ha nem,. akkor meg marad a szenvedés.
2013. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És am szerinted erre mi lenne a megoldás??:S
2013. márc. 31. 19:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a leányzó, akkor a fiú nem kapna több figyelmet, mint egy átlagos barát. Nincs sütizés, külön levonulás, lelkizés, pulóverezés. A legtöbb figyelmet a barátom kapná. (Az amúgy is sántít, hogy legjobb barát és szerelmes volt belé)
2013. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen a válaszokat van még valami hozzá fűzni valód? amúgy adtam ilyen zöld izét:D
2013. márc. 31. 19:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Összevesztünk és őt védi;_; Ez fáj:(
2013. márc. 31. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!