Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagáltam? Sztem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagáltam? Sztem nagyon nem, de mégis mindenki szerint én vagyok a hisztis meg a féltékeny. Ezek után mi legyen?

Figyelt kérdés

Az otthonomtól kb 270 km-re

találtam munkát. A barátommal elötte mielött idejöttünk volna ugy nézett ki véglegesen szakitunk... facen még tárgyaltunk,és mondzam neki h eljövök mert már semmi nincs ami idekötne. Aztán vhogy mégis kibékültünk és ide együtt jöttünk már.

3hete vagyunk itt egy szobába,eddig minden ok volt. Barátomat meg emgem is bejelölt egy csaj facen,akivel ma először én majd barátom dumált. Hivott minket buliba a csaj,de kevés pénz volt igy nem mentünk... Láttam miket ir barátom a csajnak,mivel ő volt gép elött azért ő írt. Itt volt egy srác ismerösünk,igy 3an nevettünk azon h csaj nem érti h nincs pénz buliba menni. Magam sem tudom h alakult ugy a beszélgetés de a csaj irta h ha elmegyünk a buli elé akkor az lesz a meglepi h bemutatkozik. Erre a barátom irja h örülne ha bemutatkozna(mert egy helyen melozunk de csak facen jelölt be meg dumáltunk). Szóvá tettem mikor kettesben voltunk h nem igen tetszik h kezd flörtölgetni-ez a bemutatkozásos duma...- 3an voltunk itt talán többes számba kellett volns irnia szerintem...

Elmesélte késöbb a srácnak aki itt volt nálunk h én mit mondtam,erre az azt mondja h barátom helyébe már kidobott volna ha ilyen vagyok.

Mondtam baráromnak h nem rajtam múlt h most ode ketten jöttünk,jó én akartam volna békülni mert szeretem,de ő nem nagyon akart,de aztán mégis kibékültünk.

ő csak erre annyit mondott h hülye vagyok,de az a beszélgetés érdekes fordulatot vett. Én közbe mondtam barátomnak h ha ennyire nem tisztel,nem akar velem lenni akkor külön lakásba is kérhetjük magunkat... A csajjal közbe szoba jött h mi itt hányan vagyunk egy lakásba meg h náluk van e szabad hely. A lány irta h csak az ő szobájába van szabad ágy... Barátom irja h akkor ő szivesen megy,mert h én most mondtam h költözzön... Elmondta h min akadtam ki (bemutatkozás),és most én cagyok a hisztis meg féltékeny...

Sztem barátom megalázott ezzel,én együtt dolgozok a csajjal... Szerinte ebbe nincs semmi,és en minősitem magamat h nem tudok voselkedni mindenki szerint én vagyok a gáz(haver srác,meg ez a csaj).

Eddig se volt vmi hü de jó a kapcsolatunk,igyekeztünk helyrehozni,vagyos sztem csak én akartam... :(

most 2 dolig van amit tehetek.. (megbeszélni nem tudom vele,mert szte én vagyok a gáz)

A., haza megyek és otthon melo nélkül csoroskodok

B., maradok,megpróbálom magam másik lakásba kérni,és felemelt fejjel elmegyek majd a barátom meg ez mellett a csaj mellett(aki egyébkébt irta miután barátom mesélte neki h mit reagáltam,h akkir mist biztos nem leszek a csajod kedvence..amire barátom egy nem érdekel szöveggel válaszolt)


A fizu egyébként jó,havi 60at félre tudnék tenni. Otthon semmi meló amugy.


2013. márc. 31. 03:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom h a bé változathoz elég erős vagyok e... :( most is bögők mert fáj amit a barátom csinál...


Nem értem miért békült ha ilyen.. Ennyire szarik rám

2013. márc. 31. 03:07
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből a sztoriból az jön le, hogy "barátod" akar valamit ettől a csajtól és ezt nem is titkolja. Szerintem ne erőltessétek ezt a kapcsolatot mert látszik, hogy nem nagyon működik. :(
2013. márc. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Argloss ***** válasza:
100%

A bemutatkozás dologban te voltál gyerekes (túlzottan féltékeny), utána meg a barátod kapcsolt át dedó módba, szóval mindketten hülyén viselkedtek. Nagyon túlreagáltad azt az egyszerű kis dolgot, olajjal akartál eloltani egy kis parazsat amivel lángokba borítottad a kapcsolatodat. Ügyes munka.

Gondold át, hogy birtokolni akarsz-e vagy kapcsolatot. Megfojtani vagy boldogan együtt élni? Milyen lenne egy ideális kapcsolat? (létezik olyan ember aki képes ezt biztosítani és még boldog is tud lenni?)


Van C lehetőség is, de úgy tűnik ahhoz nem vagy eléggé érett.

2013. márc. 31. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Megakartam kérdezni h akkor miért ki velem... Mert időközbe azt is mondta nekem h ő ide azért jött h sok csajjal megismerkedjen... Nem szeret :(


Erre megvert... Durván neki állt öklözni a kezem, meg ahol ért be is lilult. :S mert idegesitette h sirtam és orrot kelletz fujnom

2013. márc. 31. 05:53
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagáltad túl, nyíltan flörtölt a másikkal, és még meg is alázott azzal, hogy elmesélte a csajnak, hogy te szóvá tetted. Nem érdemes erőltetni egy kapcsolatot, ha tudod, hogy csak te akarod, a másik nem nagyon. Hülyeség feladni a munkád egy ilyen pasi miatt, kérd meg hogy költözzön el, és te meg emelt fővel nézz át rajtuk. Ha félre is tudsz tenni, mindenképp maradj!
2013. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
az egész sztori egy merő szégyen, hagyd ott ezt a csávót, keress egy normális lakótársat, és dolgozz továbbra is ott ahol vagy.
2013. márc. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Baccardi01 ***** válasza:
Maradjál én is azt mondom. Magyar országon ritka az ilyen munkahely, ahol 60-at félre is tudsz tenni. A pasit meg felejtsd el.
2013. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom h elég erős vagyok e ehez... H igy itt maradjak. :( meg kérdés h át tudnak e rakni másik lakásba meg milyen hamar... Ezért tudok 60at félrezenni mert csak kajára kell költenem...
2013. márc. 31. 11:44
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele egy szobában maradni :(

És szte még most is én vagyok a hibás,h túlreagáltam... Lehet h tulreagáltam,de nem kellett volna megalázni h még annak a csajnak is elmondott mindent :( én ha maradok napi szinten találkozunk mivel egy helyen dolgozunk. Uj munkahely,nem ismerek senkit és akkor ezzel kezdhetem h majd rajtam röhögnek... :(

2013. márc. 31. 11:49
 10/18 anonim ***** válasza:

%-ös vagyok

Ne add fel, hidd el túléled, én is dolgoztam volt pasimmal egy helyen, megalázott, de emelt fővel át tudtam nézni rajta. Ma már nem érdekel, a munkahely fontosabb, egy pasi sem ér annyit, hogy miatta feladd!

Majd megszokod az új helyed, és téged is megszoknak, majd lesz olyan is aki ismeri a felállást és melléd áll, hidd el!

2013. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!