Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok nagyon. Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok nagyon. Már az is kicsit zavar ha a barátom egy másik lányra ránéz. Segítség?!

Figyelt kérdés

Tudom hogy szeret de nem akarom elveszíteni.

egy szerelmes lány


2009. jún. 27. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A helyzet az, hogy minél jobban féltékenykedsz, annál rosszabb.. Lehet, most még tűri, de ha késöbb is folytatod, tuti elege lesz belőle, és a végén, még tényleg megcsinálja...

2009. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom, engem is zavar..hogy ilyen vagyok.. de belül rosszul esik valahogy:(
2009. jún. 27. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy szeret akkor ne legyél féltékeny mert így fogod elveszíteni. gondolom TE is MEGNÉZED a JÓ PASIKAT ha ő is megnéz jó csajokat az még belefér..
2009. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem egy több mint egy éves kapcsolatomat tette tönkre a féltékenykedés, egyszerűen nem bírtam levegőt venni se anélkül, hogy ne cirkuszolt volna. semmiképp se mutasd, hogy féltékeny vagy mert egyrészt csak vitaforrá, rombolja a kettőtök kapcsolatát, másrészt nyeregben fogja érezni magát és esetleg azt hiszi majd hogy megtehet ezt azt amit amúgy nem...
2009. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza a féltékenységedbol, te is biztos ránézel másokra...
2009. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nyomd ki a szemét
2010. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod elveszíteni, csak a féltékenységed miatt. A saját magad érdekében vegyél vissza belőle...
2010. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megpróbálom
2010. febr. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!