Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megfogok valtozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogok valtozni?

Figyelt kérdés
Megszeretnek valtozni szerelmes lettem egy sracba viszont regen drogozram buliztam erkolcstelen voltam, de magamon is eszre vettem hogy mar nem erdekelnek a bulik o jar az agyamban.... az osszes pasit elutasitottam a kozelembol... :) ha eszre veszi hogy mekkora aldozatot hozok a kapcsolatunkert talan jobban atgondolja? nem akart szakitani csak en kicsit melyebben erzek.

2013. ápr. 1. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
niko, te vagy?
2013. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a ku*rva az mindig az marad!
2013. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mostanában nem nagyon értékelik a változást. Ugyan olyan vagyok mint te, talán a drogokat kivéve, mondtam is a barátnőmnek, hogy megváltozok, de nem hitte el és kidobott. Remélem neked sikerül, már csak akkor is megéri, ha nem jön össze, legalább majd másnál jobb lesz.

Bár szerintem az emberek nem változnak, csak mást mutatnak magukból egy-egy szituációban.

2013. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Állítólag kuvrából lesz a legjobb feleség. (Bár én maradok a tisztességes lányoknál.)
2013. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írod, hogy milyen viszonyban vagytok és voltatok. Azt mondod, nem akart szakítani. Akkor most együtt vagytok?
2013. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megismertuk egymast, emlitette szeretne a pasim lenni de en turelmetlen vagyok es ot akarom. nagyon. nem nem voltam/vagyok **va az erkolcstelen dolgok azok masra is vonatkozhatnak, annyi a lenyeg hogy a csaladi hatterem es a gyerekkorom megpecsetelte az eletem ezmiatt probalok kikaszalodni ebbol, mert mas peldat nem lattam magam elott soha anyam apam fiatalok voltak buliztak drogoztak dohanyoztak italoztak anyam 16 evesen szult.. mara mar aztsem tudom ki o. mama meg a papa nevelt ahol a papa alkoholista volt agressziv volt minden nap ment a verekedes keselesek menekules.. rendorseg..vita.. ez miatt idegileg kicsit labilis allapotu vagyok de eros vagyok, regebben masok bantasaval tudtam ezt levezetni :(( de ma mar megtanultam hogyan tudom kezelni, sajnos az elfolytott erzelmek miatt depresszioba estem kabitohoz nyultam, amihez ha vele vagyok semmi szuksegem, idosebb nalam kicsivel tapasztaltabb is en pedig szeretnek hozza felnoni es kijonni ebbol a *bol
2013. ápr. 1. 09:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit itt leirtál azt elmondták így annak az embernek? El kéne szerintem. Sajnálom hogy így kellett felnönöd! :-(
2013. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" emlitette szeretne a pasim lenni de en turelmetlen vagyok es ot akarom."


És akkor mi a baj?

Mind a ketten ugyanazt akarjátok.


Egy férfitól, sőt senkitől az égvilágon nem fogsz helyrejönni, csakis saját magadtól! Neked kell dolgozni rajta, segítséget kérni, terápiás csoportba járni és Neked jó szakemberekhez.

2013. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Angica0901 válasza:

Sajnálom, hogy ilyen gyerekkorod volt!


Nem tudom, hogy a drognak milyen mélységeibe merültél bele. Vannak, amikből akár baráti segítséggel is ki tudsz keveredni, de vannak, amikből még hozzáértő segítséggel is csak nagyon nehezen. Az mindenesetre már nagyon jó, hogy AKARSZ változni. Ha mélyen belenyúltál a dolgokba, kérj orvosi segítséget!


A k..va - feleség témához: nem feltétlenül nevezném k..vának azt a nőt, aki ÉL. Ha így nevezzük őket, akkor azokat a pasikat, akik minden héten mással, minek nevezzük? Nem igazán fair, hogy a nő, aki ÉL, rögtön ezzel a jelzővel minősítődik, míg a férfiaknál ez felvágós skalpokkal egyenlő. Ha pasi lennék, tuti olyan nővel kezdenék komolyabb kapcsolatba, aki eleget élt. Nincs a környezetemben egyetlen olyan fiatalon házasodott pár sem, akik mostanra már ne váltak volna el, vagy épp nem most válnának.


Bocsánat az off-ért!

2013. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!