Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok dolgot rontottam de meglehet változni teljesen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok hülyeséget tettem az elmúlt időben amiért nagyon szégyenlem magam.Volt hogy egy este alatt 3-4 pasival is smároltam és volt hogy más is.Viszont nagyon megbántam mindent és változni szeretnék és úgy érzem talán sikerülhet is magam mögött hagyni ezt a korszakot (piálás,cigi,fű,bulik,pasik).Nevezhetnek ribancnak tisztában vagyok vele miket tettem az lenne a kérdésem hogy szerintetek ezek után lesz esélyem a normális fiúknál?Lesz esélyem normális kapcsolatra?Habár ezt nem most szeretném de mondjuk egy év múlva ha egy pasi udvarol nekem és elmesélem neki ezeket a dolgokat akkor ott fog hagyni?vagy azt fogja mondani hogy nem baj? 17l

2013. febr. 21. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze,változni mindig lehet,és kell is. Azért rögtön ne meséld el majd a pasidnak,de úgyis tudni,érezni fogod,hogy mit szólna hozzá,ha megtudná. Én nem mesélném el,minek ez már a múlt,nem számít,nem kell tudnia.
2013. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!