Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tud változni egy ilyen fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud változni egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
A barátomnak 24 éves kora ellenére 1,5 hónap volt a leghosszabb kapcsolata. Azt mondta azért, mert hamar ki tud ábrándulni egy lányból és szerette az életét élni nem leragadni valakinél. Tehát elég csajozós volt. Én féltem tőle, hogy én is egy leszek a sok közül, de mindig a „rossz” emberbe szeretünk bele. Lassan 4 hónapja, hogy együtt vagyunk. Mindig mondogatja, hogy szeret velem lenni vagy hogy hiányoztam neki, ha nem találkozunk, sokszor felhív csak azért hogy mi újság. Lehetséges, hogy megkomolyodott? Fiúk ha ti is hasonlóak voltatok, miben mutatkozott meg az, hogy megváltoztatok? Létezik ilyen változás?
2013. márc. 13. 09:54
 1/6 fospuska ***** válasza:
magamról tudom,hogy létezik.:)
2013. márc. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyszerün kicsajozta magát és most komoly kapcsolatra vágyik. felnött. Jobbb is hogy túl van a csajozáson. Kutatások szerint egy olyan pasi aki sosem élte ki magát elöbb csalja mega barátnőjét, felelségét, mivel nem élte még ki magát mint az pasi aki igen. Egy idő után nem vágyik az emebr az uj hódításra. mivel van tapasztalata tudja mire van szüksége, ezekszerint neki rád. Persze ez sem 100%-os biztosíték. Hidd el a legtöbb példás családapának is volt csajozós korszaa, ahogy lányoknak is pasizós, de ennek akkor volt ott az ideje. Egy idő után az a normális ha komoly kapcsolatot kaar. Az nagy gond ha 30-40 évesen is még csak a csajozás hajt valakit.
2013. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg de akkor már nem az lesz aki megtetszett!
2013. márc. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne ugyanaz, mint aki megtetszett?
2013. márc. 13. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy nem a párod változott meg, mindig is ilyen volt, nem vele volt a gond, hanem rossz lányokkal hozta össze a sors, olyanokkal, akik nem fogták meg..

Erre van egy egyszerű, de remek hasonlat.. Vágysz egy kutyára, a kutya egyszerű tulajdonságai okoznak számodra örömöt, hűséges, ugat, csahol, ugrándozik.. semmi extra, mégis ez kell... neked hiába hoznak egy díjnyertes, drága, gyönyörű, fantasztikus cicát... nem erre vágysz, neked az a cica sosem fog ugatni, nem lehet vele sétálni a parkban. A kapcsolatok is hasonlóan működnek.

Te vagy akire vágyik, te vagy olyan, amitől boldog. Amazok csak "macskák" voltak. Szépek, jók, de nem ez kell.

2013. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van kiért mindenki tud változni , én is sokat változtattam életmódomon mióta együtt vagyok a barátnőmmel sok mindent feladtam.
2013. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!