Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak kihasznalt az exem. Es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznalt az exem. Es tegnap irtam neki egy eleg bunko smst de megerdemelte a valasza annyi volt hogy bocsi elirtam? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Szakitot velem az exem azzal az indokkal hogy o nem felel meg nekem. (ami nem igaz) es en cska tegnap jottem ra h mi is volt a valodi ok, rajottem h csak hazugsag volt hogy mi mindig egyutt leszunk.SMS szovege:eft utolos szemet vagy,most ebredtem csak ra hogy milyen is vagy valojaban,pedig kertelek hogy ne hasznald ki hogy szeretlek en hulye mindent elneztem neked a kozos jovonk erdekeben,felejts el engem a nevem,a hangom,az arcomat!szepen kihasznaltal...gratulalok!!De azert kosz mert egy eletre szolo lecke marad...ugyes voltal..sok sikert az eletbe sok csajt csapj meg be paa..erre annyit irt h bocsi elirtam most meg irt egy huzveti koszontest..ezt:Beugrott egy nyuszika, azt súgta nékem: gondoljak azokra, kik kedvesek nékem. Eszembe jutottál Te, és a családod. Ezúton Boldog Húsvétot. ennek van jelentosege?

2013. ápr. 1. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit, hogy valószínűleg ihatott és dühös volt mikor az elsőt küldte, aztán magához térhetett, és rájött hogy milyen lökött volt-legalábbis szerintem..
2013. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit baszott el?
2013. ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de nem a Kérdező írta az SMS-t?Vagy akkor most mi van?:D
2013. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-Szerintem semmit, csak egyszerűen kiborult az illető, mert fél, hogy elveszti/elvesztette a másik embert, és kétségbe volt esve.
2013. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tudod,hogy nem létezik.
2013. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a "bunkó" sms-t a kérdező írta, a húsvétosat pedig az exe!

válaszolva a kérdésre: szerintem nem jelent semmit, hogy küldött ilyen sms-t max megszokásból tette.

2013. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
es azt hogy bocsi elirtam azt miert irta? es igen en irtam a bunko smst
2013. ápr. 1. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!