Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan, hogy felpofoztatok egy lányt? Megbántátok rögtön vagy "megérdemelte" abban a helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 10:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
nem.nem is lesz
2013. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
nincs olyan helyzet h egy nő megérdemli. nem ütünk meg nőt-ez alapszabály.
2013. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Volt több olyan helyzet is, amikor megérdemelte volna, de lányt nem ütünk meg...
2013. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%

Már mér ne ütnénk meg?

Ha a saját anyutoknak menne neki, akkor sem ütnétek meg? Na még mindig nincs olyan helyzet ahol meg lehetne ütni?.. dehogynincs.

2013. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

"Nem ütünk meg nőt". Ha ez a szabály akkor nekem a nők se pofozkodjanak!

Én sem ütöttem meg nőt soha, de azt soha nem hagynám hogy ő is akár megpofozzon.

2013. márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
le kell fogni, nem visszaütni... az férfiatlan...
2013. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
39%

# 2

Hát én tudnék mondani olyan helyzetet. Mondjuk ha bántaná valamelyik gyerekemet akkor nem köszönné meg amit tőlem kap. Lehet akár férfi akár nő.

2013. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%

ma 10:40

Pont az miatt mer verekedni mert úgy gondolja hogy a férfi nem üt vissza, mert az "olyan férfiatlan". Mert a verekedő nő az annyira nőies szerinted?

2013. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Egyszer. Megérdemelte, mert ő maga kérte :). Haver volt, össze akart jönni egy sráccal, aki azt hitte, hogy a pasija vagyok. A hülye meg így akarta elhitetni, hogy én vagyok a bátyja. Egyáltalán nem fűlött a fogam a dologhoz, de addig könyörgött meg provokált, hogy csak elcsattant egy pofon. Persze a srác innentől még jobban besz*rt, hogy ilyen brutális bátyja van a csajnak...


Hogy bizarr és idióta elgondolás volt az egész alapból? Persze. Mi a tanulság? Hogy mennyire kretén dolgokat is képes az ember kitalálni tizenöt-tizenhat évesen...

2013. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hmm. Megesett.


Egyszer általánosban az egyik csaj elvett tőlem egy könyvet (A piszkos tizenkettő). Nevelőfateromé volt, aki kínosan vigyázott a könyveire. Szinte ösztönösen felképeltem. Így, 10 év mulva lehet, hogy másképp is meg lehetett volna oldani...


Meg volt olyan, amikor kellett volna, de nem tettem meg...

2013. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!